DRUŠTVO LJILJAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

morje....djerba...umag...turska...itd.

+15
cupavi_macak
seMko*
ajDin86
*mincHek*
amrich
:::Mr. Anko:::
sonchy
Aluka
:.:.: Bekrija :.:.:
§any
ELA
UnčYka
ThE BiG BoSS
Ludacha
::M-e-d-y::
19 posters

Stran 20 od 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 20 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  Aluka Pet Sep 05, 2008 12:10 am

pa tako ti je danas kod naših žena, i kad mi neko kaže ženi se, treba joj dopust da me izmasira
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 20 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ELA Pet Sep 05, 2008 10:53 am

Kot da bi ti njej masiral, bi nekaj časa pol bi pa rekel joj no neda se mi.... Cool
ELA
ELA
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 784
Age : 40
Location : Škof - ljica
Registration date : 02/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 20 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  Ludacha Pet Sep 05, 2008 1:08 pm

::M-e-d-y:: je napisal/a: ...če pride pouprečno 600€ je že dost keša se pa pozna ko plačam js sama seb al pa če bi z anesom živela skp pa bi pač iz skupnega žepa dala 1200€ pa še pol k je treba za otroke plačat gre še več......sej mirela sama veš kako je....

vem medy kako je...Egipt je tud zlo drag, tko da ce hocte it ke, boste moral ze zdj sparat da mate pol za nasledn let. k Egipt je Egipt, pa piramide, pa krizarjenje po Nilu, pa vse ostalo... To je ipak destinacije k mors bit tm najmn 10 dni da bas sve vidis.
da ne moras opet ici
men je tok zou k nismo sli u pustinjo k smo bli na Djerbi...k sm ze bla tm, ovako moram opet ici ce hocm vidt sam puscavo... drunken
Ludacha
Ludacha
Moderator
Moderator

Število prispevkov : 786
Age : 38
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 20 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  :.:.: Bekrija :.:.: Pet Sep 05, 2008 1:13 pm

Eh bas imas sta vidjeti u pustinji... sama pustinja Very Happy
:.:.: Bekrija :.:.:
:.:.: Bekrija :.:.:
HADŽIJA
HADŽIJA

Število prispevkov : 494
Age : 37
Location : Ispod sljive na sred njive
Registration date : 02/06/2008

http://www.bekrija.net.fakat_valja.com

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 20 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  amrich Pet Sep 05, 2008 4:05 pm

Aluka je napisal/a:pa tako ti je danas kod naših žena, i kad mi neko kaže ženi se, treba joj dopust da me izmasira



jao ma nedam te nikomeeee evoo čak kad dođem iz bih te bomm zmaseerala ampak to sam zato da te noga prođe da gremo rolat dok nije snjeg pao
amrich
amrich
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 952
Age : 34
Location : preko puta komšiluka
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 20 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ELA Pet Sep 05, 2008 11:15 pm

Kaj pa to da je jutri na Hrvaškem napovedan 39° affraid
ELA
ELA
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 784
Age : 40
Location : Škof - ljica
Registration date : 02/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 20 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ::M-e-d-y:: Pet Sep 05, 2008 11:33 pm

ja sm slišala ko bi bla vsaj frej takoj bi šla na morje pomoje bo prov september bl vroč kokr je biu julij ker julij je biu kr en pou ga je blo sam neviht toč...
::M-e-d-y::
::M-e-d-y::
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 947
Age : 36
Location : city park :P
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 20 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  Ludacha Pon Sep 08, 2008 3:59 pm

omg...ze pr 30 je vroče a kamoli 39....

pomoje dogaja na morju a? morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 20 991636
Ludacha
Ludacha
Moderator
Moderator

Število prispevkov : 786
Age : 38
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 20 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 20 od 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu