DRUŠTVO LJILJAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

morje....djerba...umag...turska...itd.

+15
cupavi_macak
seMko*
ajDin86
*mincHek*
amrich
:::Mr. Anko:::
sonchy
Aluka
:.:.: Bekrija :.:.:
§any
ELA
UnčYka
ThE BiG BoSS
Ludacha
::M-e-d-y::
19 posters

Stran 1 od 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. Empty morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ::M-e-d-y:: Ned Jun 08, 2008 1:21 pm

e pošto je još 45 dana do mora i sve je ljepše vreme mislm da je čs za to temo What a Face joj samo kad se đerbe sjetim i kamela hahahahah
::M-e-d-y::
::M-e-d-y::
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 947
Age : 36
Location : city park :P
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  Ludacha Ned Jun 08, 2008 8:19 pm

hehe odma se sjetim alme i njene price...... cura nikako da prestane pricat, a kad prestane da prica pol pa zacne pet OMG!!!
Pa njej Ferid zabije, Alma de cuti bar dok ezan uci............hahahahahaha Razz

ej narode, sam eno bom rekla:

Nedo vam Bog da se vratite iz Turske a da Ludachi ne donesete TASNU Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

znate vi vec koju Very Happy
Ludacha
Ludacha
Moderator
Moderator

Število prispevkov : 786
Age : 38
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ThE BiG BoSS Ned Jun 08, 2008 11:15 pm

Kja pa da je po novem mrav=shoe....hahahaha
Aluka i njegove papuce....a kamele da ne spominjem....ošla mi ona stvar affraid

afro
ThE BiG BoSS
ThE BiG BoSS
Stari folkoraš
Stari folkoraš

Število prispevkov : 359
Age : 36
Location : Ne znam vala ni ja
Registration date : 03/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  UnčYka Ned Jun 08, 2008 11:36 pm

kaj pa scena "please not today" hahaha prov nikol tega nebom pozabla a mislim da ni Ludača neče hahaha

a kar se tiče kamel NIKAD VIŠE!!!!! Evil or Very Mad affraid
UnčYka
UnčYka
Svakom loncu poklopac
Svakom loncu poklopac

Število prispevkov : 52
Age : 35
Location : preko mosta desno...
Registration date : 04/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ELA Pon Jun 09, 2008 10:57 am

Znate šta raja ne prituživajte se što se tiče kamela, ja sam je jahala 3 SATAAAAAAA! A SI TI NOR? lol!
ELA
ELA
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 784
Age : 40
Location : Škof - ljica
Registration date : 02/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ELA Pon Jun 09, 2008 10:58 am

Big boss kaj pa biljard pa un ATA? lol!
ELA
ELA
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 784
Age : 40
Location : Škof - ljica
Registration date : 02/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ELA Pon Jun 09, 2008 10:59 am

Aja pa to se moramo pohvalit! Važn je da so naši fantje zmagali v waterpoolu! Pa še diplomo so dobili Laughing
ELA
ELA
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 784
Age : 40
Location : Škof - ljica
Registration date : 02/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ThE BiG BoSS Pon Jun 09, 2008 1:50 pm

U sej res ela...iznenadila sam samu sebe šta se tiče njemačkog...pa jz to obvladam....muahahahahahahaa lol!

afro
ThE BiG BoSS
ThE BiG BoSS
Stari folkoraš
Stari folkoraš

Število prispevkov : 359
Age : 36
Location : Ne znam vala ni ja
Registration date : 03/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ::M-e-d-y:: Pon Jun 09, 2008 6:18 pm

hehe kaj pa čevapi pa ta scena affraid o bed al pa aluka i njegova turpija hahahahahha
najbolš od usega je blo pozeranje pa posterji hahaha al pa una črnka k je mela tako frizuro geek hahaha
::M-e-d-y::
::M-e-d-y::
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 947
Age : 36
Location : city park :P
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ::M-e-d-y:: Pon Jun 09, 2008 6:30 pm

ej a kdo ve kaj je z unim kešom od piknika aluka je reku da bo najverjetneje ta keš za bus do umaga torej kdaj vi mislite da bi lahko šli sj veste priprave na turčijo Surprised a se spomnete mirele lani ona trudna a skače po unmu a hari kosa se naježla od muke geek hehe smeh majkemi komi čakam da gremo še 44 dni do turčije What a Face
::M-e-d-y::
::M-e-d-y::
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 947
Age : 36
Location : city park :P
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ThE BiG BoSS Pon Jun 09, 2008 7:43 pm

Da ja se sječam...bili smo ko djeca kad jim daš igračku...moramo ove godine opet tako...da skačemo---wiiiii cheers

afro
ThE BiG BoSS
ThE BiG BoSS
Stari folkoraš
Stari folkoraš

Število prispevkov : 359
Age : 36
Location : Ne znam vala ni ja
Registration date : 03/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ELA Tor Jun 10, 2008 9:18 am

Ja stara moja, samo tad nisu znali da sam ja trudna! Ej a bi šli v soboto al nedeljo?
Če bi šli v soboto gremo lahko 28.6., ker je takrat hari frej, če pa v nedeljo gremo lahko en teden pred poroko 6.7. Joj ja moram da Adelu izvadim pasoš Very Happy , što če se mali upečiti Laughing
ELA
ELA
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 784
Age : 40
Location : Škof - ljica
Registration date : 02/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ThE BiG BoSS Tor Jun 10, 2008 9:56 am

Meni je svejedno samo da idemo.....šta čemu pasoš njeg lahk prešvercamo itak je še mali...hihihi...nije ni alukin šerko imo pasoša pa je mogo na djrbu..heh lol!

afro
ThE BiG BoSS
ThE BiG BoSS
Stari folkoraš
Stari folkoraš

Število prispevkov : 359
Age : 36
Location : Ne znam vala ni ja
Registration date : 03/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  §any Tor Jun 10, 2008 10:37 am

ej folk dej gremo na morje tam začetek sedmega, magar unga 6.7, k mam jst en izpit :d
a kam bi pa sli na morje ? a na isto lokacijo kt lansko leto?!
§any
§any
Stari folkoraš
Stari folkoraš

Število prispevkov : 397
Age : 36
Location : pitam se pitam
Registration date : 02/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  :.:.: Bekrija :.:.: Tor Jun 10, 2008 7:23 pm

De pitajte na agenciji sta ce biti za jesti na avionu za tursku.... Wink
:.:.: Bekrija :.:.:
:.:.: Bekrija :.:.:
HADŽIJA
HADŽIJA

Število prispevkov : 494
Age : 37
Location : Ispod sljive na sred njive
Registration date : 02/06/2008

http://www.bekrija.net.fakat_valja.com

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  Aluka Tor Jun 10, 2008 10:55 pm

Very Happy Very Happy ma ja i ale smo popili one pare od piknika, tako da nema od mora ništa, hehe bounce bounce
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  Aluka Tor Jun 10, 2008 10:57 pm

ej planirite da bomo šli enkrat juluja sm ne vem gdaj točno, al prije turske sto posto, hehe
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  Ludacha Tor Jun 10, 2008 11:35 pm

e pa de dogovorte se pa javite da se zna Laughing
Ludacha
Ludacha
Moderator
Moderator

Število prispevkov : 786
Age : 38
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  UnčYka Tor Jun 10, 2008 11:43 pm

ej narode ja se izvinjavam ako previše zahtjevam al ja bi ako se da bar 14 dana prije mora jer zadnji vikend da idemo mislim da je bez veze bar po moje a i ja opet neču moči a mislim da ovaj put zaslužim da idem jer za puno skupitih para ja sam kriva.. Cool nije da se hvalim al tako je..hehe.. bounce bounce to smo pa trgovci jel tako Sany Smile
UnčYka
UnčYka
Svakom loncu poklopac
Svakom loncu poklopac

Število prispevkov : 52
Age : 35
Location : preko mosta desno...
Registration date : 04/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ELA Sre Jun 11, 2008 8:19 am

dobro una ne bi sad o tome Razz

Znaš kolko smo ja, bekrija i rocky zaradili - ha da vidiš tih trgovaca, znaš kolko se je pive prodalo, da je onda došlo i do tuče Laughing bekrija a se sječaš Question
ELA
ELA
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 784
Age : 40
Location : Škof - ljica
Registration date : 02/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  UnčYka Sre Jun 11, 2008 4:58 pm

pa nekažem da niste i drugi ništa zaradili al neznam ko se je cjeli dan smijo i stojo u onoj kučici i tringelte ostavljo u kasi ha??? Laughing ne zezam se pač jz sm sam predlog dala a i molbu pa sad kolko čete upoštevat vaša stvar ,glede na to da so me pol še dva dni noge bolele k me drgač redko kdaj...hehehe
ma sej če se pač zmente da greste vikend pred morjem tud kul pač negrem zravn i to je to nemogu ni ja bit svugde afro ja znam da čete uživat i brez mene bounce
UnčYka
UnčYka
Svakom loncu poklopac
Svakom loncu poklopac

Število prispevkov : 52
Age : 35
Location : preko mosta desno...
Registration date : 04/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ::M-e-d-y:: Sre Jun 11, 2008 5:49 pm

js mislm da je bol da gremo v juliju v umag in to vikend pred turčijo da smo še mal skp pa tko da se dobro osunčamo da nam se nebi barva do turčije že sprala ne morm k ser it dol Rolling Eyes a js mislm da ker viknd bomo šli bo pa odvisn od vremena glede na to kako kaže....možda nečemo ni otiči evo junij je že a skos je že dž Crying or Very sad
::M-e-d-y::
::M-e-d-y::
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 947
Age : 36
Location : city park :P
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  UnčYka Čet Jun 12, 2008 12:13 am

pa draga Mediha ne sapira se boja tek tako ...hahaha... a sploh pa teb k maš itak že dobro barvo mi se trebamo sikirat zato... Shocked
UnčYka
UnčYka
Svakom loncu poklopac
Svakom loncu poklopac

Število prispevkov : 52
Age : 35
Location : preko mosta desno...
Registration date : 04/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ELA Čet Jun 12, 2008 8:39 am

E pa ovako pač gremo tisti vikend ki prevlada, to sad mora svak reči kad mu paše i to je to! A vikend pred turčijo midva s harijem nemoreva it ker takrat putujemo na Pag a možda se sretnemo na putu-kod ravbarkomande affraid ! A ko što kaže unčyka ko da moramo biti svugdje afro a uživat če te i brez nas a naravno i sjetit če te se na nas flower
ELA
ELA
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 784
Age : 40
Location : Škof - ljica
Registration date : 02/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ::M-e-d-y:: Čet Jun 12, 2008 10:43 am

[i][quote]hej ja sam još uvjek zato da mi svi zajedno idemo na more.. hehe cheers sj bomo že tko zrihtal da gremo k bo usm kul men nije važno sam prej javite da znam kad uzet slobodno...dobiču otkaz vikend pred poroko frej pol poroka frej (ela tkrt so priprave na rasprodaje ) pol že morje ojoj.... drunken
::M-e-d-y::
::M-e-d-y::
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 947
Age : 36
Location : city park :P
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 1 od 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu