DRUŠTVO LJILJAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

+17
JaaSmin
Minela
Aluka
cupavi_macak
amrich
seMko*
ajDin86
UnčYka
Ludacha
ELA
:::Mr. Anko:::
::M-e-d-y::
sonchy
:.:.: Bekrija :.:.:
§any
ThE BiG BoSS
ljiljan
21 posters

Stran 28 od 32 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Next

Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 Empty hehe

Objavlja  cupavi_macak Sob Okt 04, 2008 1:20 pm

eee moram se pohvalt...moja seka nardila brez napake..1000 %.hehe Exclamation Exclamation Very Happy Very Happy
cupavi_macak
cupavi_macak
Folkoraš
Folkoraš

Število prispevkov : 176
Age : 39
Location : izpod šljive...
Registration date : 26/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  Ludacha Sob Okt 04, 2008 1:46 pm

ajoj amra, a sm ti rekla, POLAKO...
sam ej... use je enkrat prvic, pa ce ti rata kul, ce pa ne, tud prov. bos drugic nardila...


Nazadnje urejal/a Ludacha Ned Okt 05, 2008 12:21 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Ludacha
Ludacha
Moderator
Moderator

Število prispevkov : 786
Age : 38
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  ::M-e-d-y:: Sob Okt 04, 2008 4:26 pm

ma dj kva se sekeraš i ja sam tek iz neznam ni ja koji put napravla kva te briga zato sm pa glavno iz prve kar je bl pomembn Very Happy
::M-e-d-y::
::M-e-d-y::
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 947
Age : 36
Location : city park :P
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  Aluka Pon Okt 06, 2008 6:00 pm

ma ne sekiraj se ti ništa, imaš još pet fori men se čini, sej bo, samo se ti nedaj Very Happy
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  amrich Pon Okt 06, 2008 6:02 pm

upanje umre zadnjee a veššš alukaaaa
amrich
amrich
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 952
Age : 34
Location : preko puta komšiluka
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  Ludacha Pon Okt 06, 2008 9:08 pm

ma ne aluka... naslednic jz moram met kuli sabo da joj posudim pa bo nardila
a ne amra
Ludacha
Ludacha
Moderator
Moderator

Število prispevkov : 786
Age : 38
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  amrich Pon Okt 06, 2008 9:15 pm

točn tkoo brez kulijaaaa mi neidi pred oči
aja pa tut ne zasleduj mee Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
amrich
amrich
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 952
Age : 34
Location : preko puta komšiluka
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  Ludacha Pon Okt 06, 2008 9:19 pm

ne brini, bom mela ksn kuli zdj u tasni...rece ovi na poslu da svercam sa hemiskama...
Ludacha
Ludacha
Moderator
Moderator

Število prispevkov : 786
Age : 38
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  amrich Pon Okt 06, 2008 9:44 pm

ma to sam za kratk čss sj bojo razumel
amrich
amrich
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 952
Age : 34
Location : preko puta komšiluka
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  amrich Čet Okt 09, 2008 7:58 pm

Evo Ljudi glih k ste se pogovarjal kam za nou let

SILVESTROVANJE V SARAJEVU:

29. 12- 2.1
2 nočitvi, bus za 139,00 € ( hotel s tremi zvezdicami Hotel Alem)


29. 12 2008
odhod iz ljubljane ob 23:00

30.12 2008
ogled mesta, namestitev v hotelu in počitek
popoldan vodeni ogled starega mestnega jedra z Baščaršijo, Begovo đamijo. katedralo, sinagogo....
sprehod mimo karavan saraya Morića Han, Bezisana in naprej po Ferhadiji do večnega ognja
zvečer sledi tradicionalna bošnjačka večerja nato pa spoznavni žur v enem izmed sarajevskih klubov


31. 12 2008
fakultativni izlet po vojnem Sarajevu
ogled muzeja Tunel
novo leto doživimo na glavnem trgu ali pa v enem od klubov

01.01. 2009
nakupovanje po trgovincah na Baščaršiji
burek burek in burek
čevapi čevapi in samo čevapi

02.01. 2008
prihod v ljubljano v zgodnjih jutranjih urah



SILVESTROVANJE V SARAJEVU

28.12 2008- 2.01. 2009
3 nočitve, bus 165€ (hotel Alem)

use isto samo da se un en dan več gre še na izlet v Mostar



bounce bounce Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 765979 Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 765979 Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 765979 Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 765979 Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 765979 Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 765979 Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 765979
amrich
amrich
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 952
Age : 34
Location : preko puta komšiluka
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  Ludacha Pet Okt 10, 2008 4:20 pm

hmm to use smo že vidl... i tunel i mostar...
razn ce bi sli dol pa sam zural pa shopping seveda, tega se sploh ne branim Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 238862
Ludacha
Ludacha
Moderator
Moderator

Število prispevkov : 786
Age : 38
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  Aluka Sob Okt 11, 2008 1:34 am

kad pogledam nije slabo to, ni prva ni druga varianta, mogoče samo zarad budaleština bi bilo bolje kad bi išli i u mostar Very Happy
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  Ludacha Sob Okt 11, 2008 1:32 pm

ja... prej smo bli mogoce 2h tm... use skp nc....
sam sarajevo je pa prica za sebe...
Ludacha
Ludacha
Moderator
Moderator

Število prispevkov : 786
Age : 38
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  ::M-e-d-y:: Sob Okt 11, 2008 6:36 pm

hmmm aj ni slaba vrjanta sam js sm to že use vidla in to 2x tko da se mi neda še enkrat, ker ful časa zgubiš pa use je ful natrpan in nimaš tko rekoč nč prostega časa sj bi blo dobr it u mostar sam po zimi se mi res ne da šetat uzun ampak nekam v lokal na piče pa u šoping in tko da si mi nekak najdemo sami zabavo pa to z busom fullll traja mislm sj z vlakom tud sam na vlaku se lahko vsaj sprehodš zdi se mi da je use bl uizi pa še vlak pride tm okol 50-60€ a un hotel banana city k smo bli mi pride na osebo nočitev z zajtrkom 20€ tko da gre sam 100€ za prenočišče pa prevoz....
::M-e-d-y::
::M-e-d-y::
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 947
Age : 36
Location : city park :P
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  Ludacha Ned Okt 12, 2008 11:07 pm

ja... najbitnije je nocenje pa prevoz.
hrana je tm dol skor djabe tko da je to najmanji problem....
sam banana city je oddaljen od centra. rabs 10min do bascarsije.
je pa tud taxi djabe. jz sm tkrt dala nekje 10KM do tja...
kar ni velik.
Ludacha
Ludacha
Moderator
Moderator

Število prispevkov : 786
Age : 38
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  amrich Pon Okt 13, 2008 5:13 pm

EJ LJUDI KAJ PA SILVESTROVANJE V PARIZUUU


Tri nočitve; 28.12 2008 -- 2.01. 2009
Hotel ETAP
cena: 175 €

PROGRAM:
28.12. 2008
odhod busa iz Ljubljane v popoldanskem času (vožnje je sicer kr dost prbližn 17 do 18 ur) Smile Smile Smile

29.12 2008
sprehod po latinski četrti čez otoček na Seni Ile de la Cite, kjer kraljuje znamenita gotska katedrala Notre Dame (ful prevelka drgač je pa lep pogled na mesto če se popneš na krov katedrale povem iz lastnih izkušen)
sledi ogled muzeja- največjega muzeja na svetu Louvra (muzej jee fulll fulll ampk fulll velk mi smo bli tm notr prbližn tri ure pa pou pa si nismo niti ene četrtine muzeja ogledal, drgač so nm pa rekl tko daa za ta muzej rabš skor pa več k tri tedne da gaa pređeš svega natančnoo)
potem sledi nekaj prostega časa ( lahko ga iskoristite da se sm pa ke pelete z metroji alpa avtobusi do kšnih muzejov kot so naprimr muzej impresionistov Orsay, muzej moderne umetnosti Georges Pompidou soo kr vredni ogledaa)
pozno popoldan sledi vožnja z metrojem do hotela, kjer sledi nastanitev in počitek
za najbolj željne dogodivščin pa odkrivanje pariškega nočnega življenja

30. 12. 2008
Ogled francoske metropole, vožnja do trga Bastille, mimo Garnierjeve opere, čez trg Concorde do Slavoloka zmage.
Ogled se konča pri Eiflovem stolpu (jah to je pa tkoo da dođeš na red se kr dost čaka ker sicer obratujejo 4 dvigala ampk je v tem cajtu ful folka tm tko da drgač se da po stopnicah sam teh pa je mal čez preveč ampk vsekakor je vredno čakanja in truda, sicer ne pridš čist do vrha do špice k negre dalje sam tm do trtga nastropja al četrtga greš ampk maš ceu pariz pred sabo pogled je fantastičn)
nato je ogled umetniške četrtiMontmarte s sladkorno belo baziliko..
ja na konc pa sledi RDEČA PARIŠKA ČETRT PIGALLE (s številnimi sexshopi, striptiz bari in seveda kar je najbl pomembn v tej četri je paaaa MOULIN ROUGEOM, mogoče je mal ta deu bl namenjen tipom ampk se tut punce lohka velik bol zabavajo Wink Wink Wink.Aja tko pa drgač v tej četrti sploh ni nobene obične trgovine tko kej za kupt ampk je sam tko cela ulca z ene in druge strani in sami napisi sexshop, drgač kar se tiče barov so isto usi ---->striptiz bari i haj sad ti tamo nađi kšn prostor kam bi šou lahka jest hvala bogu da so usaj en mek na konc ulicee napravli Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ma sj drgač pa ni tokkk slabooo da se preživjet Cool Cool Cool Cool Cool Cool )
zvečer je pa pol tist najbl romantičn kar je je pa vožnja z ladjico po reki Seni Smile Smile Smile

31.12 2008
po zajtrku sledi izlet v Versalles in ogled dvorca sončnega kralja Ludvika XIV z znamenitimi in skrbno urejenimi parki ( joj tm je tud ful lepooo,dvorc je tut kr dostt velk rabš ful časa ene 4 ure najmn da nahitrco preletiš use spalnce plesne dvorane kuhinje jedilnce in kej tazga podobnga, kar se pa tiče parka majo pa une avtočke kokr za golf in se lohka z unim okol pelš in si ogledaš park ker je tega full in peš nepridš nikamorr.Lohka rečm samo to blago se onima koji su tamo živjeli Wink Wink Wink Wink )
novo leto se bo dočakalo v mestnem jedru vse do Elizejskih poljan po tem sledi zabava v eni najbolj znani diskoteki La loco

01.012009
po zajtrku slediogled najmodernejšega dela mesta La Defense ki je znan po neskončnih nakupih(tm večina turistov ostavi svoje novčanikee npr: naša Ludacha bi pokupla use tašne k bi ji za oko zapele Smile Smile )
in popoudan gremo pa domov in tu je konec vsega lepegaa


No tolk od mene za vas,mislm da je kr vrednooo ogledaaaa
amrich
amrich
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 952
Age : 34
Location : preko puta komšiluka
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  maLenaa* Pon Okt 13, 2008 11:33 pm

uuuhh Pariz Embarassed Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 193673
maLenaa*
maLenaa*
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 520
Age : 33
Location : daleko negdje tamo daleko
Registration date : 06/08/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  :.:.: Bekrija :.:.: Pon Okt 13, 2008 11:34 pm

Pariz.... pha.... sta cete u Rusiji... Very Happy
:.:.: Bekrija :.:.:
:.:.: Bekrija :.:.:
HADŽIJA
HADŽIJA

Število prispevkov : 494
Age : 37
Location : Ispod sljive na sred njive
Registration date : 02/06/2008

http://www.bekrija.net.fakat_valja.com

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  §any Sre Okt 15, 2008 1:26 pm

hehe ce ste za pejmo pa v pariz...ko da nam je vazno gde se nalazimo...
§any
§any
Stari folkoraš
Stari folkoraš

Število prispevkov : 397
Age : 36
Location : pitam se pitam
Registration date : 02/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  Ludacha Čet Okt 16, 2008 10:18 pm

voznja 17ur..... ni vilena ne bi sjedila tako dugo na busu... Very Happy
Ludacha
Ludacha
Moderator
Moderator

Število prispevkov : 786
Age : 38
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  ::M-e-d-y:: Pet Okt 17, 2008 2:14 pm

sam res Shocked
::M-e-d-y::
::M-e-d-y::
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 947
Age : 36
Location : city park :P
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  Ludacha Tor Okt 21, 2008 8:56 pm

kaj pa te naši vozniki.... ludjaci, dal en short video na youtube...
evo link pa si poglejte " s kom mam opravka" usak dan Very Happy

Ludacha
Ludacha
Moderator
Moderator

Število prispevkov : 786
Age : 38
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  ELA Pet Okt 24, 2008 11:47 am

Ludacha šta kaže Tomi na ove momke ha? Laughing

Sam so pa res dobri da si upajo to dat gor na youtube Wink
ELA
ELA
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 784
Age : 40
Location : Škof - ljica
Registration date : 02/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  ::M-e-d-y:: Pet Okt 24, 2008 7:26 pm

hehe kva so smešni kad šef to vidi sam odkaz bo slediu haha
::M-e-d-y::
::M-e-d-y::
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 947
Age : 36
Location : city park :P
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  Ludacha Pet Okt 24, 2008 8:34 pm

hehe Edo je nama prpelu sedezno tko da oko njega ne komplicira....

drgac je pa glih dans bla frka zbog videa Very Happy
te nasi iz MB so bli pametni sam jih je moj sef smirio.
itak, ni nc tazga, pac zezanje...
prav sef, boljs je da je tko, kokr pa da nage riti kazejo Very Happy
in pol so bli sam tih Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Ludacha
Ludacha
Moderator
Moderator

Število prispevkov : 786
Age : 38
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 28 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 28 od 32 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Next

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu