DRUŠTVO LJILJAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

idealni partner/-ka

+3
ELA
nijazz
amrich
7 posters

Go down

idealni partner/-ka Empty idealni partner/-ka

Objavlja  amrich Ned Jul 13, 2008 9:02 pm

evo teme v kateri lahko naši člani foruma opišejo oziroma povejo kakšen naj bi bil oziroma bo ali je njihov idealni partner oziroma partnerka, se pravii punce naj izpostavijo svojega princa na belem konju in fantje naj povejo kaj o svojih snegulčicah Very Happy Very Happy Very Happy
e pa da vas čujemmm
amrich
amrich
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 952
Age : 34
Location : preko puta komšiluka
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

idealni partner/-ka Empty Re: idealni partner/-ka

Objavlja  nijazz Ned Jul 13, 2008 9:12 pm

Ev ja ču prvi , vidiš koja čast.....
Moja sneguljčica, mora živti kod škratov da jo pol odpeljem....hahaha
sanjski partner draga amra ne postoji......
men sploh ni bitno če je lepa, sploh ni bitna njena zunanja lepota ampak kaj ma ispod tjela, sama si kazala da je ljepota prulazna a srce in dusa pa nista......
to pomeni da moja idealna partnerka mora bit poštena, dobrodušna,...
nijazz
nijazz
Stari folkoraš
Stari folkoraš

Število prispevkov : 355
Age : 34
Location : da mi uletis u kuću,pisi propalo da ti moram poslje kafu kuhati
Registration date : 27/06/2008

Nazaj na vrh Go down

idealni partner/-ka Empty Re: idealni partner/-ka

Objavlja  ELA Pon Jul 14, 2008 1:01 pm

Moj idealni partner je moj Muharem I love you

Dobar i fin izvana i iznutra, sve bi uradio za mene, a sad se je još više izkazo otkad sam rodila, brez njega neznam bil imala snage!

Sunshine je dobro rekao al šta češ svaka ženska voli pogledati ljepog muškarca- i ja npr Very Happy ali pitanje kakav je on po duši jer ako se uzmete pa on neka budala pa to češ samo da patiš u životu a i muškarci vole prvo da pogledaju guz pa prsa pa onda i facu pa tek onda presude jel dobra il ne Laughing ! Šala momci, kao što sam prije rekla nisu svi isti, al eto šta čemo uvijek pogledamo prvo vizualni izgled pa tek onda u dušu!

A ja ču vam još ovako reči ako te imalo osoba neka privlači, dok prvi put popričaš sa njom, to se može odmah vidjeti jel neko ozbiljan il je neka zjaka il zjakac Very Happy
ELA
ELA
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 784
Age : 40
Location : Škof - ljica
Registration date : 02/06/2008

Nazaj na vrh Go down

idealni partner/-ka Empty Re: idealni partner/-ka

Objavlja  Ludacha Tor Jul 15, 2008 5:30 pm

ELA je napisal/a:
A ja ču vam još ovako reči ako te imalo osoba neka privlači, dok prvi put popričaš sa njom, to se može odmah vidjeti jel neko ozbiljan il je neka zjaka il zjakac Very Happy

hehe Ela se cist strinjam s tabo idealni partner/-ka 368619

ima ljudi sto su ljepi al sta mu koristi kad ima glavu samo za sisanje...

najbitnije je da se ja sa njim slozim u rjecima, da ima ono nesto sto drugi nemaju. nije bitnja ljepota kr je res prolazna...

a men je idealan moj srci idealni partner/-ka 193673 idealni partner/-ka 319379 idealni partner/-ka 101992 idealni partner/-ka 424302
Ludacha
Ludacha
Moderator
Moderator

Število prispevkov : 786
Age : 38
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

idealni partner/-ka Empty Re: idealni partner/-ka

Objavlja  Aluka Pet Jul 18, 2008 5:20 pm

sunshine19 je napisal/a:Ev ja ču prvi , vidiš koja čast.....
Moja sneguljčica, mora živti kod škratov da jo pol odpeljem....hahaha
sanjski partner draga amra ne postoji......
men sploh ni bitno če je lepa, sploh ni bitna njena zunanja lepota ampak kaj ma ispod tjela, sama si kazala da je ljepota prulazna a srce in dusa pa nista......
to pomeni da moja idealna partnerka mora bit poštena, dobrodušna,...

Ma važno je šta je i ispod haljina, svi mi govorimo da je važna unutrašnjost ampak ni res, ja iskreno prvo pogledam na ljepotu oz. simpatičnost al naravno ako vidiš da JE TO NEKA GLUPAČA ondak se jednostavno odmaknem polako od svega toga, mora biti idealna, fina, simpatična, vrijedna, pametna oz. školovana,....
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

idealni partner/-ka Empty Re: idealni partner/-ka

Objavlja  nijazz Pet Jul 18, 2008 6:54 pm

Aluka je napisal/a:
sunshine19 je napisal/a:Ev ja ču prvi , vidiš koja čast.....
Moja sneguljčica, mora živti kod škratov da jo pol odpeljem....hahaha
sanjski partner draga amra ne postoji......
men sploh ni bitno če je lepa, sploh ni bitna njena zunanja lepota ampak kaj ma ispod tjela, sama si kazala da je ljepota prulazna a srce in dusa pa nista......
to pomeni da moja idealna partnerka mora bit poštena, dobrodušna,...

Ma važno je šta je i ispod haljina, svi mi govorimo da je važna unutrašnjost ampak ni res, ja iskreno prvo pogledam na ljepotu oz. simpatičnost al naravno ako vidiš da JE TO NEKA GLUPAČA ondak se jednostavno odmaknem polako od svega toga, mora biti idealna, fina, simpatična, vrijedna, pametna oz. školovana,....

ZAkaj ti uvjek mene citiraš......ccccccccccc......... idealni partner/-ka 493979
nijazz
nijazz
Stari folkoraš
Stari folkoraš

Število prispevkov : 355
Age : 34
Location : da mi uletis u kuću,pisi propalo da ti moram poslje kafu kuhati
Registration date : 27/06/2008

Nazaj na vrh Go down

idealni partner/-ka Empty Re: idealni partner/-ka

Objavlja  ::M-e-d-y:: Pet Jul 18, 2008 8:55 pm

ah mislm da idealnega partnerja ni enostavno ne obstaja, ker ni osebe na tem svetu k bi bla popolna znači ne postoji princa na bjelom konju al pa pepelke... idealni partner/-ka 887500

Skratka ko osebo spoznaš takoj vidš, če je kej na tej osebi kar te privlači ne vem oči, nasmeh kar kol kar te vleče htemu da bi se še naprej spoznavu oz. šou na kšn zmenk itd. mislm da je kr vsem pomembna zunanjost sm prepričana, ker dejansko te mora na neki osebi neki privuči da stopš v stik znjo in spregovoriš kšno besedo eee tek onda vidiš dali je ta osoba ok ili neka brezveze k ti se obrne kok je glup/a

js zase vem da mene najprej zunanjost privuče in šele pol k osebo spoznam vidm a mi je kul pa če hočm še naprej met kontakte z njo in če je kul se pol iz tega lahko razvije pač kšna resna zveza oz.LJUBAV idealni partner/-ka 936408 idealni partner/-ka 936408 idealni partner/-ka 936408 idealni partner/-ka 936408 ( tko k pr men pa anesu )
idealni partner/-ka 74891 idealni partner/-ka 74891 idealni partner/-ka 74891 idealni partner/-ka 74891 idealni partner/-ka 74891 idealni partner/-ka 74891 idealni partner/-ka 74891
::M-e-d-y::
::M-e-d-y::
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 947
Age : 36
Location : city park :P
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

idealni partner/-ka Empty Re: idealni partner/-ka

Objavlja  Aluka Pon Jul 21, 2008 8:08 am

Aj dragi nijazi, pa zato što il prvi komentariš il čak otvoriš temu, ovdje sam dao repliku zato što si prvi započeo sa odgovorima i odma se nisam slago, itak da gledamo na lepoto, ajd rečmi a bi se poroču ti k maš tm nekje 70 kg al pa ne vem kok z eno k ma 140 kg, no dej mi zdj povej, pa povem ti da poznam takih žensk zlo velik, ki so v notranjosti zlatne ampak po lepoti pač niso in z njimi ni praktično nč narobe, če hočeš te upoznam sa njima. I nemoj se ljutiti odma brate dragi, jesi i ti pekmez neki
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

idealni partner/-ka Empty Re: idealni partner/-ka

Objavlja  ::M-e-d-y:: Sob Avg 16, 2008 9:41 am

ma dj itak da je ljepota prolazna hvala bogu sam lej če je oseba zaintereserana za partnerja se bo vedno potrudla da bo lepa itak tega ne mislm na lepotne operacije sj hvala bogu usi se bomo postaral sam evo js k delam v trgovini mam pač opravka s folkom veš kok pride babic pa dedkov k so stari pa zgubani sam uno k se mu vid da je srečn da lepo uživa onu svoju pemziju pa je nasmejan pa lepo oblečn pa tko k pride kšna babi pa se našminka pa je ne glede na leta še vedno simpatična pa za svoja leta lepa...maš pa folk sploh punce k rodijo pa se zapuste in prov rata una zavaljena gospodinja pa nč ne da na sebe pol še partnerja mine pomoje...mislm da neglede na to kok sta dva v vezi je treba ljubezen negovt in se trudt da boš partnerju vedno lep...

sj je usm jasn da se bomo enkrat postaral pa ne bomo več tok lepi sam mislm da je dost nasmeh,dobra volja,zgovornost da si lep da izžarevaš neko lepoto pa pozitivno energijo

zakaj vsi pravmo da so ponavad neveste najlepše?zato ker so nasmejane, vesele k se jim takoj vid da so srečne in izžarevajo neko posebno energijo....

a aluka to te moram ispravti, vsaj moje mnenje je tako, da neka ženska če je res pametna pa te neki prvleče pr njej dobesedno se zaljubiš u nju jo boš meu tud sa 140kg rd. ne vem zakaj pol niso use ženske k so močnejše postave samske Question problem je samo pr teh ženskah da majo nekatere premal samozavesti a men iskreno so kšne ˇbuckeˇlepše kokr kšna suhica k se bo usak čs prelomla ne morš neki govort, ker nikol ne veš kaj bo tebe zapalo.... cherry flower
::M-e-d-y::
::M-e-d-y::
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 947
Age : 36
Location : city park :P
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

idealni partner/-ka Empty Re: idealni partner/-ka

Objavlja  ThE BiG BoSS Ned Avg 17, 2008 12:05 pm

dejstvo je da zunjanjost ni pomembna....mene pri fantu pritegne čist neki druzga k sploh ne znam razložt...neki k je tko k magnet k privlači kovino...isto tko je pr men...pol ga pa itak spoznaš in čez cajt ugotoviš da ne valja in da ni to to...in si pol še naprej samski k jz.... Very Happy Very Happy Very Happy
ThE BiG BoSS
ThE BiG BoSS
Stari folkoraš
Stari folkoraš

Število prispevkov : 359
Age : 36
Location : Ne znam vala ni ja
Registration date : 03/06/2008

Nazaj na vrh Go down

idealni partner/-ka Empty Re: idealni partner/-ka

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu