DRUŠTVO LJILJAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.....Najlepši kraj,mesto na svetu..........

+11
ThE BiG BoSS
maLenaa*
seMko*
Aluka
::M-e-d-y::
sonchy
:.:.: Bekrija :.:.:
ELA
amrich
JaaSmin
nijazz
15 posters

Stran 2 od 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

.....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 Empty Re: .....Najlepši kraj,mesto na svetu..........

Objavlja  ELA Pon Avg 11, 2008 10:39 pm

Ja sej to je vse res al o jaccuziju može da razmišlja onaj ko ima da to sebi priušti!

A ja imam mišljenje da naljepši kraj na svijetu uopšte ne postoji, jer svugdje gdje odeš ima plusova i minusa a drugo je želja otiči negdje! Ja bi npr voljela svugdje otiči i svaki grad ima nešto posebno, uf baš me zanima koliko ču svijeta proči u svom životu scratch
ELA
ELA
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 784
Age : 40
Location : Škof - ljica
Registration date : 02/06/2008

Nazaj na vrh Go down

.....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 Empty Re: .....Najlepši kraj,mesto na svetu..........

Objavlja  nijazz Pon Avg 11, 2008 10:45 pm

Aluka je napisal/a:
medy je napisal/a:hehehe nije važno jesil u gradu ili u brdima povsod je lepo sam da si ti doma pa da maš streho nad glavo in da nisi na klopci. Laughing

Ah kje medy to je nekad bilo, sad ciljamo da ni samo kada nego jacuzzi u kopatilu i tako dalje, žalostno al tako je


Ja jbt ga powejte po istini da svi mi volimo više jakuzi, bazen,itd, nego sjeno,krawe, kokoši,...da mi je znati koja bi se sad udala i isla zivti na selo dol v bosni kjer bi ustajala u 5 stai da metne krawi , počisti stalu, pa da pomuze krawu,.....

Taki smo istina boli......

jel tako aluka....
nijazz
nijazz
Stari folkoraš
Stari folkoraš

Število prispevkov : 355
Age : 34
Location : da mi uletis u kuću,pisi propalo da ti moram poslje kafu kuhati
Registration date : 27/06/2008

Nazaj na vrh Go down

.....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 Empty Re: .....Najlepši kraj,mesto na svetu..........

Objavlja  Aluka Pon Avg 11, 2008 11:05 pm

Ja to je tko nimamo kj nijaz, al vako ču vam ja o najljepšem kraju, ta je resna od mene. Ja sam se rodio samo u jednom kraju i taj kraj je kozarac, znam i da ču nekad i umrijeti i opet ču se vratiti svome kraju, to je kozarcu, svi mi moremo pričati šta hočemo, al rodni kraj je rodni kraj il to bio kozarac, bos. novi, bihač, ključ, san. most, ljubljana il bilo koji kraj, na taj kraj če mo biti vezani do kraja života i do tog kraja če mo osječati uvjek nešto posebno, to što do drugih krajeva nečemo moči, to je naša narav bosnaca i niko se svog rodnog kraja i zavičaja nesmije sramti il nrdaj bože bilo šta slabo misliti. Svi su naši krajevi ljepi i fini, samo jih treba malo bolje poštivati i priznavati za svoje pa če biti još puno ljepši nego što su sad. Voli vas vaš eli
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

.....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 Empty Re: .....Najlepši kraj,mesto na svetu..........

Objavlja  nijazz Pon Avg 11, 2008 11:07 pm

a kaj uni k smo se v ljubljani rodili ...pa men ljubljana sploh ni najlepše mestooo......aja sploh nem maram te lj...k je kr ena....
nijazz
nijazz
Stari folkoraš
Stari folkoraš

Število prispevkov : 355
Age : 34
Location : da mi uletis u kuću,pisi propalo da ti moram poslje kafu kuhati
Registration date : 27/06/2008

Nazaj na vrh Go down

.....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 Empty Re: .....Najlepši kraj,mesto na svetu..........

Objavlja  ELA Pon Avg 11, 2008 11:10 pm

Ne pa ne, prav lepo mesto je! Pojdi na grad pa poglej mal razgled, pa uslikaj par slika pa češ vidjeti kako je lijep grad Very Happy
ELA
ELA
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 784
Age : 40
Location : Škof - ljica
Registration date : 02/06/2008

Nazaj na vrh Go down

.....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 Empty Re: .....Najlepši kraj,mesto na svetu..........

Objavlja  Aluka Pon Avg 11, 2008 11:17 pm

Nijaz, sej boš čez par let vidu za to kar sm ti govoru, pejt v bosno živet eno leto, ne boš mogu zdržat milijon posto, ko što i ja ne mogu da ne odem u kozarac barem jednom u dva mjeseva ako ne i svaki mjesec, tako da ja nisam rođen u ljubljani pa mi je ljubljana fin grad, naviko sam ovdje, praktično ima sve što trebam, kad se pitam đerba, turska dvije destinacije što smo posjetili u zadnje dvije godine, šta imaju što ljubljana il jedan obični kozarac nema, nemaju ništa osim onih kamela i palmi, a vjeruj da kamele nisu nimalo zanimljive, jesu za jedan minut, ustvari pitaj ELE ona če ti najbolje opisat.
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

.....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 Empty Re: .....Najlepši kraj,mesto na svetu..........

Objavlja  :.:.: Bekrija :.:.: Pon Avg 11, 2008 11:19 pm

Pusti ga, on je jos mlad! Smile
:.:.: Bekrija :.:.:
:.:.: Bekrija :.:.:
HADŽIJA
HADŽIJA

Število prispevkov : 494
Age : 37
Location : Ispod sljive na sred njive
Registration date : 02/06/2008

http://www.bekrija.net.fakat_valja.com

Nazaj na vrh Go down

.....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 Empty Re: .....Najlepši kraj,mesto na svetu..........

Objavlja  nijazz Pon Avg 11, 2008 11:20 pm

:.:.: Bekrija :.:.: je napisal/a:Pusti ga, on je jos mlad! Smile

jel da stariji si odmene 2 godine ja jbg tajo je moje mišljenje...a je demokracija al ni....
nijazz
nijazz
Stari folkoraš
Stari folkoraš

Število prispevkov : 355
Age : 34
Location : da mi uletis u kuću,pisi propalo da ti moram poslje kafu kuhati
Registration date : 27/06/2008

Nazaj na vrh Go down

.....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 Empty Re: .....Najlepši kraj,mesto na svetu..........

Objavlja  :.:.: Bekrija :.:.: Pon Avg 11, 2008 11:24 pm

Pa ne kazem ja nista, misli ti sta hos, samo ako ti je Ljubljana kr ena in je ne maras, probaj onda v Spodnjem Dupleku, Gornji Mihovici ili u kojem drugom od ljudi i boga zaboravljenim gradom....
:.:.: Bekrija :.:.:
:.:.: Bekrija :.:.:
HADŽIJA
HADŽIJA

Število prispevkov : 494
Age : 37
Location : Ispod sljive na sred njive
Registration date : 02/06/2008

http://www.bekrija.net.fakat_valja.com

Nazaj na vrh Go down

.....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 Empty Re: .....Najlepši kraj,mesto na svetu..........

Objavlja  Aluka Pon Avg 11, 2008 11:27 pm

E moj bekro kad on budne u našim godinam, MALI JA I BEKRO KAD SMO 43 KRV LILI ZA LJUBLJANU TADA TE NI U PLANU NIJE BILO Laughing Laughing

Ne nijaz brez heca, sej boš vidu s časoma, da češ drugčije pričati
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

.....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 Empty Re: .....Najlepši kraj,mesto na svetu..........

Objavlja  nijazz Pon Avg 11, 2008 11:28 pm

dobr ajde lih da widimo za 2 godine zivi bili pa dočakaliiii,....sta me odmah napadate.... Crying or Very sad .....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 887500
nijazz
nijazz
Stari folkoraš
Stari folkoraš

Število prispevkov : 355
Age : 34
Location : da mi uletis u kuću,pisi propalo da ti moram poslje kafu kuhati
Registration date : 27/06/2008

Nazaj na vrh Go down

.....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 Empty Re: .....Najlepši kraj,mesto na svetu..........

Objavlja  :.:.: Bekrija :.:.: Pon Avg 11, 2008 11:28 pm

Kako necu sjecati, i dandanas imam one gace koje sam podero kad smo skakali preko zice i bjezali pred okupatorom.... eh moj sinko.....
:.:.: Bekrija :.:.:
:.:.: Bekrija :.:.:
HADŽIJA
HADŽIJA

Število prispevkov : 494
Age : 37
Location : Ispod sljive na sred njive
Registration date : 02/06/2008

http://www.bekrija.net.fakat_valja.com

Nazaj na vrh Go down

.....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 Empty Re: .....Najlepši kraj,mesto na svetu..........

Objavlja  :.:.: Bekrija :.:.: Pon Avg 11, 2008 11:29 pm

nijazz je napisal/a:dobr ajde lih da widimo za 2 godine zivi bili pa dočakaliiii,....sta me odmah napadate.... Crying or Very sad .....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 887500

Ne napada te niko, samo vodimo diskusiju! .....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 991636
:.:.: Bekrija :.:.:
:.:.: Bekrija :.:.:
HADŽIJA
HADŽIJA

Število prispevkov : 494
Age : 37
Location : Ispod sljive na sred njive
Registration date : 02/06/2008

http://www.bekrija.net.fakat_valja.com

Nazaj na vrh Go down

.....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 Empty Re: .....Najlepši kraj,mesto na svetu..........

Objavlja  Aluka Pon Avg 11, 2008 11:38 pm

JES JES, al najžalije mi bide one švabice ona na njivi, dobra ufff, ko slavuj pjevuši, a nas čeraju švabe, *piiip (cenzura) li jih, joj samo da nam je bilo pet minuta da smo je malo obradli .....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 368619
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

.....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 Empty Re: .....Najlepši kraj,mesto na svetu..........

Objavlja  nijazz Pon Avg 11, 2008 11:40 pm

YES YES
nijazz
nijazz
Stari folkoraš
Stari folkoraš

Število prispevkov : 355
Age : 34
Location : da mi uletis u kuću,pisi propalo da ti moram poslje kafu kuhati
Registration date : 27/06/2008

Nazaj na vrh Go down

.....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 Empty Re: .....Najlepši kraj,mesto na svetu..........

Objavlja  Aluka Pon Avg 11, 2008 11:41 pm

nijazz je napisal/a:dobr ajde lih da widimo za 2 godine zivi bili pa dočakaliiii,....sta me odmah napadate.... Crying or Very sad .....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 887500

Ma ne napadamo te zlato naše, mi tebi sinko moj samo savjete djelimo, hehe .....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 319379 .....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 319379
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

.....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 Empty Re: .....Najlepši kraj,mesto na svetu..........

Objavlja  :.:.: Bekrija :.:.: Pon Avg 11, 2008 11:42 pm

Haj da se mi vratimo temi, uz jednu sliku isto ljepog grada, Shanghai:

.....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 446422-NanJinDongLu_Shanghai_CHINA-Shanghai
:.:.: Bekrija :.:.:
:.:.: Bekrija :.:.:
HADŽIJA
HADŽIJA

Število prispevkov : 494
Age : 37
Location : Ispod sljive na sred njive
Registration date : 02/06/2008

http://www.bekrija.net.fakat_valja.com

Nazaj na vrh Go down

.....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 Empty Re: .....Najlepši kraj,mesto na svetu..........

Objavlja  Aluka Pon Avg 11, 2008 11:46 pm

Učero meni BAJRO da bog da i to baš u ŠANGHAJU, neznam ni kako se napiše .....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 991636
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

.....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 Empty Re: .....Najlepši kraj,mesto na svetu..........

Objavlja  :.:.: Bekrija :.:.: Pon Avg 11, 2008 11:48 pm

Aluka je napisal/a:Učero meni BAJRO da bog da i to baš u ŠANGHAJU, neznam ni kako se napiše .....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 991636

Sta ti to pises? Razz
:.:.: Bekrija :.:.:
:.:.: Bekrija :.:.:
HADŽIJA
HADŽIJA

Število prispevkov : 494
Age : 37
Location : Ispod sljive na sred njive
Registration date : 02/06/2008

http://www.bekrija.net.fakat_valja.com

Nazaj na vrh Go down

.....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 Empty miami

Objavlja  nijazz Pon Avg 11, 2008 11:49 pm

.....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 Miami210

da nebi bilo galame ewo slika hehe
nijazz
nijazz
Stari folkoraš
Stari folkoraš

Število prispevkov : 355
Age : 34
Location : da mi uletis u kuću,pisi propalo da ti moram poslje kafu kuhati
Registration date : 27/06/2008

Nazaj na vrh Go down

.....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 Empty Re: .....Najlepši kraj,mesto na svetu..........

Objavlja  ::M-e-d-y:: Tor Avg 12, 2008 1:59 am

e pa da i ja napišem koju pametnu hehe..ne res tko k mal berm te komentraje je aluka upravu što se tiče rodnog kraja res je kamorkol greš je lepo za un dopust ampak doma je res najlepš kakav je takav je moj je...a slažem se i sa tim da se pomoje zdj nuben nebi vrnu dol v bih živet...jer nas tok života vodi i borimo se za što ljepše i bolje dane i da što više postignemo u životu...ja bi možda išla dol u bih živjeti kad bi došla u pemziju pa bi mela dol bajto in maš uno pokojnino i trošiš je a dol v bih ja mislim da bi mi mogla biti-mada ni bosna nije što je nekad bila al otom potom vidjet čemo kud če nas život dovesti. A ni u ljubljani nam ništa nefali imamo sve što želimo ko pogledaš nazaj in vidš kok so mogl naši starši delat da so pršli do tega kar majo zdj i nam nude, a mi delamo komi da mamo zase in spet nm bojo starši pomagal ako nam pomoč zatreba da steknemo neki stan ili kuću baš me zanima kako bi se ko od nas snašao kad bi otišao u neku drugu državu sa jednom kesom brez da bi meu tm koga k bi mu pomagu...mislm res svaka čast našim staršem Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
::M-e-d-y::
::M-e-d-y::
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 947
Age : 36
Location : city park :P
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

.....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 Empty Re: .....Najlepši kraj,mesto na svetu..........

Objavlja  ELA Sre Avg 13, 2008 11:35 am

Aluka je napisal/a:Nijaz, sej boš čez par let vidu za to kar sm ti govoru, pejt v bosno živet eno leto, ne boš mogu zdržat milijon posto, ko što i ja ne mogu da ne odem u kozarac barem jednom u dva mjeseva ako ne i svaki mjesec, tako da ja nisam rođen u ljubljani pa mi je ljubljana fin grad, naviko sam ovdje, praktično ima sve što trebam, kad se pitam đerba, turska dvije destinacije što smo posjetili u zadnje dvije godine, šta imaju što ljubljana il jedan obični kozarac nema, nemaju ništa osim onih kamela i palmi, a vjeruj da kamele nisu nimalo zanimljive, jesu za jedan minut, ustvari pitaj ELE ona če ti najbolje opisat.


drugi put čemo o tim kamelima, ovo nije tema za to, možda u mahali malo opišem ako vas več toliko zanima Smile ali uopšte nije smiješno Twisted Evil
ELA
ELA
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 784
Age : 40
Location : Škof - ljica
Registration date : 02/06/2008

Nazaj na vrh Go down

.....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 Empty Re: .....Najlepši kraj,mesto na svetu..........

Objavlja  Aluka Sre Avg 13, 2008 9:59 pm

Narode evo i ja dočeka svoj kozarac, jes da mi je težko i mučno pakirat, al jedva čekam da stignem tamo i da vidim sve svoje, to je ono o čemu ja govorim
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

.....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 Empty Re: .....Najlepši kraj,mesto na svetu..........

Objavlja  amrich Čet Avg 14, 2008 12:22 pm

sretan put i fino se provedii
amrich
amrich
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 952
Age : 34
Location : preko puta komšiluka
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

.....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 Empty Re: .....Najlepši kraj,mesto na svetu..........

Objavlja  ThE BiG BoSS Ned Avg 17, 2008 12:32 pm

men je najlepši kšn dubaj al pa otok maui na havajih k majo baje ful lepe rože pa naravo...to mi je želja vidti kad uživo
ThE BiG BoSS
ThE BiG BoSS
Stari folkoraš
Stari folkoraš

Število prispevkov : 359
Age : 36
Location : Ne znam vala ni ja
Registration date : 03/06/2008

Nazaj na vrh Go down

.....Najlepši kraj,mesto na svetu.......... - Page 2 Empty Re: .....Najlepši kraj,mesto na svetu..........

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 2 od 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu