DRUŠTVO LJILJAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MOJI STARŠI

4 posters

Go down

MOJI STARŠI Empty MOJI STARŠI

Objavlja  Aluka Pet Avg 29, 2008 12:27 am

Ker sam zlo zlo spoštujem svoje starše in jih imam zlo rad, sm se spomnu dati prav temo o naših starših, napišite vse kar mislite o svojih starših, dobre in tudi slabe lastnosti če jih sploh imajo, pa naprimer kje so bili rojeni, kje so vse živeli pred nami in po tem skupaj z nami, pridem tud jst na vrsto
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

MOJI STARŠI Empty Re: MOJI STARŠI

Objavlja  sonchy Pet Avg 29, 2008 1:20 am

aj ja da budem prva moja mama Amira i babo Redžo več su sretno u braku 22 godine.upoznali su se valjda u kafani nemam pojma. skupa su živjeli u bosni u tarevcima tamo gdje smo bili da nesretne godine 1992.ineče mislimda su super imaju svoje mane al uvjek su uz mene i brata stajali ba bili mi pogrješili il ne. ma svi roditelji su super jer oni su nas odhranili i dali nam sve što je u njihovoj mogučnosti bilo Very Happy et jesam se raztužila volim ja svoju mamu i babu
sonchy
sonchy
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 567
Age : 36
Location : Tu Negdje Blizu Odma Iza Čoška
Registration date : 01/06/2008

Nazaj na vrh Go down

MOJI STARŠI Empty Re: MOJI STARŠI

Objavlja  ELA Pet Avg 29, 2008 12:02 pm

Moji roditelji, mama Enisa i tata Suvad su u braku 26 godina, mama je mirnije narave a tata brzo se razljuti, tako da moram priznati da sam se ga bojala kad sam bila mala! Lijepo su me vzgojili, dali mi sve potrebno, nisam se nosila po zadnjoj modi al bože moj važno je da nikad nisam bila gladna i bosa. Najzahvalnija sam jim što su me tjerali i nonstop govorili za školu uči, uči pusti momke, za to če biti vrjeme Laughing i naravno svake godine su nas vodili na more i zimi obavezno u toplice- Čatež gdje sam se i naučila plivati Embarassed
Šta još reči, bilo je veselja u našojj jednoj sobici gdje smo živjeli i žalosti, al sad kad sam se udala, sve žalosti sam zaboravila a sječam se samo radosti! Sve bi učinila za svoje roditelje, jer nije mi žao ako su me i istukli i nonstop govorili, ne to ne to, jer sve to nas isto čeka- kad sam bila u puberteti sam nonstop govorila joj kok so starci nesramni al sad što sam starija sve jih više razumijem!
MOJI STARŠI 74891

P.S: Bekrija ako sam šta zaboravila dopiši Wink
ELA
ELA
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 784
Age : 40
Location : Škof - ljica
Registration date : 02/06/2008

Nazaj na vrh Go down

MOJI STARŠI Empty Re: MOJI STARŠI

Objavlja  ::M-e-d-y:: Pet Sep 05, 2008 11:25 pm

evo pa da i ja nešto napišem o svojim roditeljima:

Mama Zada i otac Mirsad dugo su več u braku tačno broja neznam ali kreče se od 22-25 godina. Oba sta ful dobrovoljčka ful se rada društa s folkom,žurata, se slikata oči fullll rd šeta po šumi tud dost teče (zdj bo šou tud na maraton)pohvalno res. Mami je bl doma skrbi za gospodinjska dela naravno i radi ali ona više voli sa komšijama da ispija kahvice nego da šeta...kar se tiče vzgoje sta oba dost podobna oči je meu sicer vedno zadnjo besedo, biu je dost strog res obvezno je hodu na govorilne ure pa roditeljske sestanke sigurn enkrat na mesc kar je mi je tkrt smetalo sam zdj pa vidm da je blo to sam zame dobr. Je pa res da je tud mami zakon in ga je vedno uspela prepričat, da sm šla lahko kdaj pa kdaj na kšn koncert skratka ful se znata dopolnjevt...sam če sm pa očiju stopla na žul pol pa tud mami ni mogla pomagat Rolling Eyes

res sta oba zakon sve u svemu iako sam kad pogrešila sta mi stala ob strani kar spoštujm in mi ni žal da sta taka kakršna sta... res pustila sta mi delat stvari k jih mnogi starši svojim otrokom niso...govorim o tem da sta mi pustila met fanta in it km znjem pa tko da sm lahko vn hodila i tako al sve se je moralo znati kdje je bila granica...

eto to bi bio neki mali dio inače bi mogla još da pišem al bi mislim da svima več dosadila hehe
::M-e-d-y::
::M-e-d-y::
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 947
Age : 36
Location : city park :P
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

MOJI STARŠI Empty Re: MOJI STARŠI

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu