DRUŠTVO LJILJAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muskarci pitaju zene

+11
§any
maLenaa*
:::Mr. Anko:::
Ludacha
amrich
sonchy
::M-e-d-y::
nijazz
Aluka
ELA
:.:.: Bekrija :.:.:
15 posters

Stran 3 od 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Muskarci pitaju zene - Page 3 Empty Re: Muskarci pitaju zene

Objavlja  :.:.: Bekrija :.:.: Čet Sep 18, 2008 12:11 am

Ma djaba, vrat da ne nosi glave, nebi nikakve druge funkcije imao, i jos uvijek je glava nad vratom... hahah Very Happy Salim se, da me nece koje feministke da napanu sad Razz
:.:.: Bekrija :.:.:
:.:.: Bekrija :.:.:
HADŽIJA
HADŽIJA

Število prispevkov : 494
Age : 37
Location : Ispod sljive na sred njive
Registration date : 02/06/2008

http://www.bekrija.net.fakat_valja.com

Nazaj na vrh Go down

Muskarci pitaju zene - Page 3 Empty Re: Muskarci pitaju zene

Objavlja  Aluka Pet Sep 19, 2008 12:47 am

JA SAM TI ŽENO BOG I BATINA, tako nekako bi trebalo da zvuči Cool
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Muskarci pitaju zene - Page 3 Empty Re: Muskarci pitaju zene

Objavlja  sonchy Pet Sep 19, 2008 12:53 am

Aluka je napisal/a:JA SAM TI ŽENO BOG I BATINA, tako nekako bi trebalo da zvuči Cool
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
sonchy
sonchy
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 567
Age : 36
Location : Tu Negdje Blizu Odma Iza Čoška
Registration date : 01/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Muskarci pitaju zene - Page 3 Empty Re: Muskarci pitaju zene

Objavlja  amrich Pet Sep 19, 2008 9:57 am

Aluka je napisal/a:JA SAM TI ŽENO BOG I BATINA, tako nekako bi trebalo da zvuči Cool



aha pa ja kakoo da nee samo se ti tješiii
amrich
amrich
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 952
Age : 34
Location : preko puta komšiluka
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Muskarci pitaju zene - Page 3 Empty Re: Muskarci pitaju zene

Objavlja  Aluka Pet Sep 19, 2008 10:16 am

Tješit ču ja vas sa batinama, pa kaj bi vi rade, da vas na pladnju nosimo, e pa nemere tako pantiču, zna se koje muško i to je to, dosta dileme o tomeee!!! Muskarci pitaju zene - Page 3 928167
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Muskarci pitaju zene - Page 3 Empty Re: Muskarci pitaju zene

Objavlja  maLenaa* Pet Sep 19, 2008 3:24 pm

Aluka je napisal/a:JA SAM TI ŽENO BOG I BATINA, tako nekako bi trebalo da zvuči Cool

Laughing Laughing Laughing Muskarci pitaju zene - Page 3 493979 ja pa jaaa Razz
maLenaa*
maLenaa*
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 520
Age : 33
Location : daleko negdje tamo daleko
Registration date : 06/08/2008

Nazaj na vrh Go down

Muskarci pitaju zene - Page 3 Empty Re: Muskarci pitaju zene

Objavlja  §any Tor Sep 23, 2008 1:41 pm

Aluka je napisal/a:JA SAM TI ŽENO BOG I BATINA, tako nekako bi trebalo da zvuči Cool
hehe pazi da na kraju nebi bijo papucar hehe

Wink kako sto su rekle cure prije, sve je stvar dogovora, neki kompromis mora biti:
§any
§any
Stari folkoraš
Stari folkoraš

Število prispevkov : 397
Age : 36
Location : pitam se pitam
Registration date : 02/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Muskarci pitaju zene - Page 3 Empty Re: Muskarci pitaju zene

Objavlja  Aluka Sre Sep 24, 2008 12:14 am

NADAJTE SE nadajte, najbolje da pođemo i nokte lakirat vam, francoska pedikura al kaj že Muskarci pitaju zene - Page 3 493979 Muskarci pitaju zene - Page 3 586682
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Muskarci pitaju zene - Page 3 Empty Re: Muskarci pitaju zene

Objavlja  Ludacha Pet Sep 26, 2008 11:28 pm

e ni fora v tem ko je glavni...
to itak usi tipi isto mislte a i punce isto...
i opet svet se vrti i sve ide dalje...
nego kaj sm jz hotla rect....dejto no novo vprasanje... pirat
Ludacha
Ludacha
Moderator
Moderator

Število prispevkov : 786
Age : 38
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Muskarci pitaju zene - Page 3 Empty Re: Muskarci pitaju zene

Objavlja  rocky Pon Sep 29, 2008 2:39 pm

E pošto smo juče na folkloru gledali film ( dobar ) i žene nonstop pričele kad smo gledali nek mi jedna ili više odgovori.

Što uvjek kad je najbolje, najzanimivije mora nešto govoriti, komentarisati, uzhodati, .....

Stvarno nerzumjem toga.

rocky
Volim da komentarišem
Volim da komentarišem

Število prispevkov : 21
Age : 38
Location : Odma iza Subotice
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Muskarci pitaju zene - Page 3 Empty Re: Muskarci pitaju zene

Objavlja  :.:.: Bekrija :.:.: Pon Sep 29, 2008 2:40 pm

By the usput, koji ste film gledali?
:.:.: Bekrija :.:.:
:.:.: Bekrija :.:.:
HADŽIJA
HADŽIJA

Število prispevkov : 494
Age : 37
Location : Ispod sljive na sred njive
Registration date : 02/06/2008

http://www.bekrija.net.fakat_valja.com

Nazaj na vrh Go down

Muskarci pitaju zene - Page 3 Empty Re: Muskarci pitaju zene

Objavlja  rocky Pon Sep 29, 2008 2:47 pm

Gledali smo The omen, dobar filim nema šta, a sad stvarno odoh malo da radim Shocked

rocky
Volim da komentarišem
Volim da komentarišem

Število prispevkov : 21
Age : 38
Location : Odma iza Subotice
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Muskarci pitaju zene - Page 3 Empty Re: Muskarci pitaju zene

Objavlja  sonchy Pon Sep 29, 2008 3:55 pm

pa senade kad su kakvi strašni trenutki onda pisčaš da te je manje strah
a kad je romantični film u pitanju ženske samo čute Very Happy
sonchy
sonchy
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 567
Age : 36
Location : Tu Negdje Blizu Odma Iza Čoška
Registration date : 01/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Muskarci pitaju zene - Page 3 Empty Re: Muskarci pitaju zene

Objavlja  maLenaa* Pon Sep 29, 2008 5:25 pm

me vsaj povemo kaj nam leži na duši Very Happy...vi pa ste tiho in se prepustite filmu...tak pač je Very Happy
maLenaa*
maLenaa*
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 520
Age : 33
Location : daleko negdje tamo daleko
Registration date : 06/08/2008

Nazaj na vrh Go down

Muskarci pitaju zene - Page 3 Empty Re: Muskarci pitaju zene

Objavlja  Aluka Čet Okt 02, 2008 10:34 pm

Ahaaa sjetio sam se jednog pitanja, Cure kad se udate dal očekivate da idete živjet sa svojim suprugom odma u svoj stan što znači da budete sami ili bi pristale da živite skupa sa roditeljima, sad nečemo o tome zavisi kakvi su roditelji svi su roditelji dobri zavisi samo kakve su snahe do njih Question
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Muskarci pitaju zene - Page 3 Empty Re: Muskarci pitaju zene

Objavlja  sonchy Pet Okt 03, 2008 1:24 am

a zašto uvjek moraju snahe bit krive pa može nekad i svekrva da je kriva
a ti kad si u braku dogovaraš se naravno ako je mogučnos ideš na svoje ako ne onda živiš sa muževim roditeljima nemaš druge izbire
sonchy
sonchy
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 567
Age : 36
Location : Tu Negdje Blizu Odma Iza Čoška
Registration date : 01/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Muskarci pitaju zene - Page 3 Empty Re: Muskarci pitaju zene

Objavlja  Ludacha Sob Okt 04, 2008 2:06 pm

Aluka je napisal/a:svi su roditelji dobri zavisi samo kakve su snahe do njih Question
ni res...
jz ti bom konkretno povedala... men je moja tasca takoj povedala, bitno je da ja nju postujem in bo tud ona mene. ce bi njegova mtka men neki sikala, hvala bogu da ji bom kontro udarla. konc koncev, nism se za nju udala nego za njenog sina. in k se dva odlocta zivet skupi al pa po poroki z njegovimi, je NAJBITNIJE to, da se njegovi ne mesajo med njih. kokr se bos ti z svojo punco zmenu, nek se tvoji ne mjesaju u to.
dakle, najbitnije, da se tvoji ne mjesaju u vajin zivot i da se med sabo spostujete.
Ludacha
Ludacha
Moderator
Moderator

Število prispevkov : 786
Age : 38
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Muskarci pitaju zene - Page 3 Empty Re: Muskarci pitaju zene

Objavlja  ::M-e-d-y:: Sob Okt 04, 2008 4:45 pm

e ovako... nije uvjek snaha kriva za sve, tko k je že sonja rekla. Nekad i svekrva pogrješi ne šutim svojim roditeljima pa neču ni njoj. Dejstvo je da za mamice nubena snaha ne bo dovolj dobra za njenga sina...ne štekam pa tega zakaj je važn da js po njenih pravilih delam neki npr. kavo k da je važn da je isti postopek pa da mora bit glih iz une posode k jo ona kuha,kava k kava....
Zaenkrat se ne mislm poročt dokler ne bo situacija taka da smo v isti bajti pa mava svoj štuk zase tko da je ločeno use i wc, kuhinjo i sve što ide uz to al pa dokler ne bom zmožna it na svoje pa magar privat res....ni sa svojima ni sa njegovima, neda se men vedno neki dokazvt da sm vrjedna pa ne vem kaj res....najbolje da ju zovem MAMA!!!!tega pa res nebi mogla...Razz
::M-e-d-y::
::M-e-d-y::
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 947
Age : 36
Location : city park :P
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Muskarci pitaju zene - Page 3 Empty Re: Muskarci pitaju zene

Objavlja  Aluka Pon Okt 06, 2008 6:21 pm

Tle ste me pa presenetle, nad ludačinim odgovorom sam zadovoljen in sm dobu tisti taprav odgovor kot sm ga pričakoval, al za ostale bolje ni da ne komentiram, mediha nobena matka ti ne bo rekla da kuhaj iz iste posude vodu, a za to da je ne zoveš mama, ona tebi neče moči nikad biti mama ko što ti je tvoja mati, al tu ide za deu spoštovanja ko što je rekla aida. Ja kad mogu pregorti popiti 20, 30, 40 il neznam kolko eura za jednu noč il za neke budaleštine, pa ču pregorti i svojoj punci reči mama il ako ništa mami joj potepati, iako je ne smatram ko svoju mater, al šta češ danasje to tako kod nas al kodmene neče biti, ako ja budem njene poštivo poštivat če i ona mojeee, izvinjavam se ako sam malo pretjeroo
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Muskarci pitaju zene - Page 3 Empty Re: Muskarci pitaju zene

Objavlja  Ludacha Pon Okt 06, 2008 9:00 pm

Aluka je napisal/a:...ču pregorti i svojoj punci reči mama...

ovo majkemi zahtjeva novu temu, odnosi med tasco pa snaho:)

e moj aluka.... i meni je nekad tesko svekrvi reci mama (s obzirom na to kasno prico mam za sabo), a fotra sam imala samo kad mi je nesto trebalo, tko da mi je majkemi knedla ko triglav u grlu velika k moram svekra nazvati tata... dodje mi da vrisnem, sam pocasi mi ze gre z jezika, pocasi... Neutral
Ludacha
Ludacha
Moderator
Moderator

Število prispevkov : 786
Age : 38
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Muskarci pitaju zene - Page 3 Empty Re: Muskarci pitaju zene

Objavlja  Aluka Pon Okt 06, 2008 9:38 pm

Zdj ko ste pisale te komentarje zgori se teb res vidi da maš to vse že za sabo in da veš kaj pomeni spoštovanje do svekra in svekrve pa neznam ti kakvi su, sej ne rečem, ima i svekrva ki bi snahama najrajš oči izkopale, al više puta snahe še preden spoznajo svoju svekrvu bubaju gluposti a neznaju ni kakva če jim biti, može jim čak biti i bolja nego njihova rođena mati, al to je onaj ponos današnjih cura ma neču mu vala reči tata il njoj mama pa makar mi jezik se osušjo, hehe.

Ajd sad novo pitanje, Kdaj mislte da se je najboljš poročit in rodit prvo bebico, mislm po letih, itak pa je vse odvisn od samih razmer, ampak rečmo da je vse idealno?
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Muskarci pitaju zene - Page 3 Empty Re: Muskarci pitaju zene

Objavlja  maLenaa* Pon Okt 06, 2008 11:22 pm

tam nekje pri 25 Very Happy...ako bog da Very Happy pač šola bo za mano pa vse tak da se mi zdi da so primerna leta za ustalitev pa to...al može i koju godinu kasnije Very Happy Laughing
maLenaa*
maLenaa*
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 520
Age : 33
Location : daleko negdje tamo daleko
Registration date : 06/08/2008

Nazaj na vrh Go down

Muskarci pitaju zene - Page 3 Empty Re: Muskarci pitaju zene

Objavlja  ::M-e-d-y:: Tor Okt 07, 2008 3:38 pm

Aluka je napisal/a:Tle ste me pa presenetle, nad ludačinim odgovorom sam zadovoljen in sm dobu tisti taprav odgovor kot sm ga pričakoval, al za ostale bolje ni da ne komentiram, mediha nobena matka ti ne bo rekla da kuhaj iz iste posude vodu, a za to da je ne zoveš mama, ona tebi neče moči nikad biti mama ko što ti je tvoja mati, al tu ide za deu spoštovanja ko što je rekla aida. Ja kad mogu pregorti popiti 20, 30, 40 il neznam kolko eura za jednu noč il za neke budaleštine, pa ču pregorti i svojoj punci reči mama il ako ništa mami joj potepati, iako je ne smatram ko svoju mater, al šta češ danasje to tako kod nas al kodmene neče biti, ako ja budem njene poštivo poštivat če i ona mojeee, izvinjavam se ako sam malo pretjeroo

glej aluka mislm da je najlaži bit pametn pa neki govort lej nemaš ni cure kamoli punce tako da kad budeš imao i kad te budu nešta zamoljeli da uradiš biče ti teško odbiti al uradičeš to samo zato što češ se htjeti dokazati da si je vrjedan al 100% da se ti bo kdaj zgodil da ti kej ne bo prov...sam gre mi pa na živce k se js morm nekomu neki dokazvt, da sm vredna pa ne vem kaj, lej sprejmi me tako kakršna sm. In vrjem usaka ženska k živi s taščo pod isto streho ti bo skor usaka rekla to kar sm js rekla.
Usaka tašča bo rekla dej tko na ta način skuhi kavo js jo vedno kuham u tej posodi bla bla bla kar ti je že takoj lahko jasn da hoče da je po njeno a ja kao snaha znači moram nju da slušam, da se nesvađamo lej nimam nč proti svekrvam al pa kej sam tko dejstvo je da bojo one šefice v svoji kuhinji pa ne sm za kavo ampak tud za vse ostalo kaj začela bom delat kosilo pa bo pršla pa bo rekla to ni dobr soljeno to ni dobr pečeno što to nisi ovako uradila pa podobno da ne nabrajam sj k boš meu punco pa bo ona pršla hteb boš vidu....sj boš vidu kako to gre....Meu boš srečo če se bosta tvoja mami pa ona razumele. ZAREČENEGA KRUHA SE NAJVEČ POJE!

A što se tiče zvanja svekrve mamom to je nemislm, ker mi je to uno seljački a i glupo bi mi bilo da anes svoju puncu naziva mamom hallllooooo (lej vsak ma svoje mišljenje) Sj če je ne zovem mama to še ne pomen da jo ne spoštujm in nimam rada.
Zato, da me ona voli pa res ne bom igrala po njenom pa ji u rit lezla. Hvala bogu pa nemam satim problema pa me je od anesa mami primila takvu kakva jesam pač poznam dost punc k živijo z njegovimi pa že use načrtujejo kako bi šle na svoje...

sj nočm bit neki pametna sam lej tako je moje mišljenje vsak misli sa svojom glavom i na svoj način....
::M-e-d-y::
::M-e-d-y::
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 947
Age : 36
Location : city park :P
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Muskarci pitaju zene - Page 3 Empty Re: Muskarci pitaju zene

Objavlja  Aluka Sre Okt 08, 2008 12:39 am

Pa sej je prav sej verjetn prav razmišljaš, itak snahe pa svekrve ne morjo skupi, sej res če pogledaš mojo seko pa rečmo hareta pa mirelo pa rečmo več kot 50 % družin v bosni ki živijo na tak način čist jim je bed, res, prav smilijo se mi majkemi, pa pomisl samo v bosni kolko je sinov da bi svaki išo po svoje, a i ovako narod jedvo preživi, a kar se tiče mene prvo sploh ne veš če mam punco, mogoče jo pa mam sm k nism dau še na razglasno tablo, hehe, kot drugo je pa tud res da ma vsak svoje razmišljanje tko da je prepuščen sam sebi. Rad bi vam pa reku sm to, zgledujte se po haretu i mireli pa še po ostalim družinam ki prav srečno živijo pa čeprav je katera od teh "dosadnih" mater zraven, sej vem mogoče res že pretiravam ampak ne bom več na to temo, evo obečam
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Muskarci pitaju zene - Page 3 Empty Re: Muskarci pitaju zene

Objavlja  Aluka Sre Okt 08, 2008 12:40 am

maLenaa* je napisal/a:tam nekje pri 25 Very Happy...ako bog da Very Happy pač šola bo za mano pa vse tak da se mi zdi da so primerna leta za ustalitev pa to...al može i koju godinu kasnije Very Happy Laughing

UUU pa dobro je ja se več prepo da kasnim, znači mi muškarci i tamo do 28 imamo još fore, hehe Very Happy
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Muskarci pitaju zene - Page 3 Empty Re: Muskarci pitaju zene

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 3 od 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu