DRUŠTVO LJILJAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

+17
JaaSmin
Minela
Aluka
cupavi_macak
amrich
seMko*
ajDin86
UnčYka
Ludacha
ELA
:::Mr. Anko:::
::M-e-d-y::
sonchy
:.:.: Bekrija :.:.:
§any
ThE BiG BoSS
ljiljan
21 posters

Stran 31 od 32 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32  Next

Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  Aluka Pon Feb 09, 2009 5:25 pm

Ja ja, odma tamo iza subotice ti je to, hehe. Ej evo nas opet nazad na forum, hehe. Kje so še ostali, ajmo fantje pa punce, da mamo kj jezikat a ne govort gluposti da se folk na folkloru krega, KAR SPLOH NI RES, sm jim je zgleda teme zmanjkal pa ne vejo kaj bi, hehe, keri tračaroši, hehe Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 928167 Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 493979
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  Ludacha Pon Feb 09, 2009 7:13 pm

Aluka je napisal/a:Ja ja, odma tamo iza subotice ti je to, hehe. Ej evo nas opet nazad na forum, hehe. Kje so še ostali, ajmo fantje pa punce, da mamo kj jezikat a ne govort gluposti da se folk na folkloru krega, KAR SPLOH NI RES, sm jim je zgleda teme zmanjkal pa ne vejo kaj bi, hehe, keri tračaroši, hehe Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 928167 Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 493979

aluka kaj teb dogaja, ko se krega?
Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 543218
Ludacha
Ludacha
Moderator
Moderator

Število prispevkov : 786
Age : 38
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  maLenaa* Pon Feb 09, 2009 8:06 pm

dolazim sa vlakom Very Happy
maLenaa*
maLenaa*
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 520
Age : 33
Location : daleko negdje tamo daleko
Registration date : 06/08/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  :.:.: Bekrija :.:.: Tor Feb 10, 2009 12:44 am

Aluka, 100 puta sam ti vec reko da prestanes pusit travu... vidis da ti steti! Very Happy
:.:.: Bekrija :.:.:
:.:.: Bekrija :.:.:
HADŽIJA
HADŽIJA

Število prispevkov : 494
Age : 37
Location : Ispod sljive na sred njive
Registration date : 02/06/2008

http://www.bekrija.net.fakat_valja.com

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  Aluka Tor Feb 10, 2009 10:55 pm

Ja kako gdo zakaj pa pol pojedinci govore kao da se ne bojo vrnil na folklor dokler se eni ne prenehajo kregat, fak ejjj, a nuben se sploh ne krega, kr neki mečejo slabo luč na ljiljan. In tko je dost samo ena izjava i kakav je naš narod svi če se provikat, ko ptice pjevačice.
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  maLenaa* Sre Feb 11, 2009 12:55 am

folk ne se kregat noo Surprised Shocked

inače pitanje...so taxi-ji dragi v lj? in bi prosla za nekaj tel št da bi v petek kr poklicala pa da me zapelje....hvalaaa Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 424302
maLenaa*
maLenaa*
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 520
Age : 33
Location : daleko negdje tamo daleko
Registration date : 06/08/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  amrich Sob Feb 14, 2009 9:29 pm

hej raja imal bujruma kako ste sta se radi sta ima vidm eni cist not padl
jao aluke sta se raspisao
izgleda spet mu tablete naskodleeee to smo ze prdelal temo alukaaaa
amrich
amrich
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 952
Age : 34
Location : preko puta komšiluka
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  Aluka Ned Feb 15, 2009 2:04 pm

maLenaa* je napisal/a:folk ne se kregat noo Surprised Shocked

inače pitanje...so taxi-ji dragi v lj? in bi prosla za nekaj tel št da bi v petek kr poklicala pa da me zapelje....hvalaaa Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 424302

Evo mi zakasnili, drugače taksistov se pazi, znajo bit eni zlo dragi drugače, odvisno na kakšnega naletiš, ma štos je glih v tem da se ne kregamo sm na folkloru tako pričaju i izjavljivaju, a kad treba doči u javnost ondak svi čute. I što je najgore je to da su to možda jedna ili dvi od dvjesta osoba koje nemaju pametnijeg posla nego gluposti kvasti Evil or Very Mad
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  maLenaa* Ned Feb 15, 2009 2:17 pm

Laughing Laughing Laughing no naj vam povem da sn vrjetno na nacenejšega naletela Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 991636 Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 991636 pa še audi a4, karavan bil Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 991636 stotku napalio po gradu + slalom med avti.... ZAKON blo res Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 991636 ... od filozofske pa do fdv-ja pa je zaračunal 4,60 € Very Happy... ostali pa so morali mal več plačat...npr neke štartnine pa 12 € na koncu in jaa...tu sem imela res srečo Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 991636

sicer vaša posla se me ne tičejo...to morte vi poravnat pa se zmenit Wink sam nemojte pretiravat Wink
maLenaa*
maLenaa*
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 520
Age : 33
Location : daleko negdje tamo daleko
Registration date : 06/08/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  Aluka Pon Feb 16, 2009 11:35 pm

Ma itak bomo že mi, sm problem je k nimamo kj rješavat, hehe, sve je super. Možda i je problem što nam nikad bolje nije išlo, mašallna,.... in kako si nam ti amrica, kako u mariboru, hehe Very Happy
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  maLenaa* Tor Feb 17, 2009 1:09 am

pa nisam loše Very Happy... u mb-ju vse ok...e da - počela sam vozit Very Happy Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 991636 sam za info Razz pa vi? kako ste vi svi?
maLenaa*
maLenaa*
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 520
Age : 33
Location : daleko negdje tamo daleko
Registration date : 06/08/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  ::M-e-d-y:: Tor Feb 17, 2009 3:15 pm

oooo meraba heheh šta ima evo i mene malo u posjetu posle neznam nija kolko vremena...dobro kažete facebook je bolj aktualen...štačeš tako je hehe šta ima narode kod vas... Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 424302
::M-e-d-y::
::M-e-d-y::
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 947
Age : 36
Location : city park :P
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  Aluka Sre Feb 18, 2009 12:53 am

Ma eo nema njišta a kod vas, imal šta novo, hehe
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  Ludacha Sre Feb 18, 2009 4:15 pm

Kaj ma?
pa eto crko mi komp i Tomi mi ga kupu za valentinovo. Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 193673
i k smo že bli tm smo kupl še hišno kino.... Nije da se hvalim Razz
drgač pa eto, dela se, izpiti laufajo, 2 nardila u enm tednu tko da sm kr ponosna nase.
a ove 3 matematike k so mi ostale bom žuljala do smrti Very Happy Very Happy scratch

pa zdj ma adel 1 rojstni danu gostilni mojga strica oz. tetka... Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 991636
Ludacha
Ludacha
Moderator
Moderator

Število prispevkov : 786
Age : 38
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  Aluka Čet Feb 19, 2009 1:24 am

UUUU koliko novih stvariiii, auuuuu, hehe Very Happy
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  Ludacha Pet Feb 20, 2009 4:59 pm

Aluka je napisal/a:UUUU koliko novih stvariiii, auuuuu, hehe Very Happy

ima jos jedna...

JUTR JE JK U OZU
Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 48381 Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 286417 Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 286417 Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 286417 Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 286417 Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 286417 Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 286417 Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 286417 Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 286417 Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 286417 Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 193673 Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 193673 Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 193673 Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 193673 Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 193673 Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 193673 Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 193673 Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 193673 Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 193673 Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 193673
Ludacha
Ludacha
Moderator
Moderator

Število prispevkov : 786
Age : 38
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  Aluka Sob Feb 21, 2009 1:08 am

Ma da je Bešlič išo bi, hehehe
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  amrich Ned Feb 22, 2009 1:11 pm

Ludacha je napisal/a:
a ove 3 matematike k so mi ostale bom žuljala do smrti Very Happy Very Happy scratch




Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
sj bo ludacha ni tok tesko kokr zgleda
samo polako
amrich
amrich
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 952
Age : 34
Location : preko puta komšiluka
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  Ludacha Ned Feb 22, 2009 2:36 pm

JK LUDILOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 368619 Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 193673 Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 66991
Ludacha
Ludacha
Moderator
Moderator

Število prispevkov : 786
Age : 38
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  maLenaa* Tor Mar 17, 2009 9:54 pm

imal iko živ??? affraid cyclops
maLenaa*
maLenaa*
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 520
Age : 33
Location : daleko negdje tamo daleko
Registration date : 06/08/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  :.:.: Bekrija :.:.: Sre Mar 18, 2009 5:29 pm

I ja se pitam Smile

evo ja sam, a siguran sam da jih ima jos!
:.:.: Bekrija :.:.:
:.:.: Bekrija :.:.:
HADŽIJA
HADŽIJA

Število prispevkov : 494
Age : 37
Location : Ispod sljive na sred njive
Registration date : 02/06/2008

http://www.bekrija.net.fakat_valja.com

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  maLenaa* Čet Mar 19, 2009 4:17 pm

i ja ne sumnjam...ali šta jim beše? Very Happy...možda je sunce svoje učinilo Cool
maLenaa*
maLenaa*
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 520
Age : 33
Location : daleko negdje tamo daleko
Registration date : 06/08/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  Aluka Čet Mar 26, 2009 3:08 pm

ma evo ima mene živog, hehe, amrice jesil proučla išta, hehe Very Happy
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  maLenaa* Pet Mar 27, 2009 12:54 am

uuu jesam...svaki put kad sam ušla Laughing Laughing Laughing Laughing da se zna Very Happy ... sam jaz ti rečem...naključja so najlepša Very Happy... če bi se zmenla se ne bi tak našla Wink
maLenaa*
maLenaa*
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 520
Age : 33
Location : daleko negdje tamo daleko
Registration date : 06/08/2008

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  malenna Pon Mar 30, 2009 7:57 pm

Selam narode! posto se ja kao nova malo gubim na ovom forumu ne znam jos gdje bi vam pisala ker mate took tem odprtih,sto mi se jako svidja,al u kratko pozdravljam vas sviju!

malenna
Samo da nešto pitam
Samo da nešto pitam

Število prispevkov : 16
Age : 32
Location : tamo dje i car ide pjeske ;)
Registration date : 26/03/2009

Nazaj na vrh Go down

Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana - Page 31 Empty Re: Ul. Mala Mahala bb. (kod amidžine kuće, odma pored trgovine), Ljubljana

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 31 od 32 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32  Next

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu