DRUŠTVO LJILJAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN?

+11
§any
sonchy
nijazz
Ludacha
ljiljan
Aluka
ELA
:.:.: Bekrija :.:.:
::M-e-d-y::
ThE BiG BoSS
cupavi_macak
15 posters

Stran 2 od 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 Empty Re: RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN?

Objavlja  Ludacha Sre Jul 02, 2008 9:36 am

ah kje mers pa ima jos 3 grupa, tm so se vse mlade a ce so pa zasedene pa nvm kr me tok casa ni blo na folklor.....
novi člani naj pridejo septembra, ko se bo število novih članov povečalo in bo itak se ksna punca frej....
Ludacha
Ludacha
Moderator
Moderator

Število prispevkov : 786
Age : 38
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 Empty Re: RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN?

Objavlja  §any Sre Jul 02, 2008 12:25 pm

Ludacha je napisal/a:ah kje mers pa ima jos 3 grupa, tm so se vse mlade a ce so pa zasedene pa nvm kr me tok casa ni blo na folklor.....
novi člani naj pridejo septembra, ko se bo število novih članov povečalo in bo itak se ksna punca frej....

hehe ludacho ako ce moci doci nared od jasmina
§any
§any
Stari folkoraš
Stari folkoraš

Število prispevkov : 397
Age : 36
Location : pitam se pitam
Registration date : 02/06/2008

Nazaj na vrh Go down

RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 Empty Re: RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN?

Objavlja  ZEVS Sre Jul 02, 2008 12:36 pm

Imate dobre razloge za včlanitev. Very Happy Very Happy

ZEVS
Volim da komentarišem
Volim da komentarišem

Število prispevkov : 20
Age : 35
Location : Tamo negdje daleko....
Registration date : 10/06/2008

Nazaj na vrh Go down

RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 Empty Re: RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN?

Objavlja  Ludacha Sre Jul 02, 2008 6:42 pm

§any je napisal/a:
Ludacha je napisal/a:ah kje mers pa ima jos 3 grupa, tm so se vse mlade a ce so pa zasedene pa nvm kr me tok casa ni blo na folklor.....
novi člani naj pridejo septembra, ko se bo število novih članov povečalo in bo itak se ksna punca frej....

hehe ludacho ako ce moci doci nared od jasmina

nekad je bolje suzdrzati se svih komentara.....kazu zlata vrijedi koja ostane....
a i Jasmin nemoze hodat odjednom sa cjelom 3om grupom tko da......... Basketball
Ludacha
Ludacha
Moderator
Moderator

Število prispevkov : 786
Age : 38
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 Empty hama njama banana

Objavlja  cupavi_macak Čet Jul 03, 2008 12:19 pm

eee aidči...sve razumješ...hehe...treba nekad bit mudar i čutit... Very Happy Very Happy
cupavi_macak
cupavi_macak
Folkoraš
Folkoraš

Število prispevkov : 176
Age : 38
Location : izpod šljive...
Registration date : 26/06/2008

Nazaj na vrh Go down

RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 Empty Re: RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN?

Objavlja  sonchy Čet Jul 03, 2008 3:10 pm

pa da onaj ko čuti taj i muti Smile
sonchy
sonchy
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 567
Age : 36
Location : Tu Negdje Blizu Odma Iza Čoška
Registration date : 01/06/2008

Nazaj na vrh Go down

RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 Empty Re: RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN?

Objavlja  amrich Sre Jul 09, 2008 6:28 pm

jah kot prvo usak k se misl učlanit u folklorno društvo more bit zainteresiran za tooo
drgač je pa tko dobre žurke,, luda raja ----)mislm u pozitivnm smislu Smile Smile Smile
dobre koreografijee pa lepe opreme hehehe
ja če koga zanima bujrum nej pride pa vidi

skratka use v enem najači je ljiljan hehehe Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy lol! lol!
amrich
amrich
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 952
Age : 34
Location : preko puta komšiluka
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 Empty Re: RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN?

Objavlja  nijazz Sre Jul 09, 2008 11:10 pm

DOBREGA RAZLOGA NIIIIIIIIIIIIIIIII........................
so samo IZJEMNI razlogi.....................
Lej če koga zanima Društvo Ljiljan bo pršel pogleda in ostal v njem.....
A da dalje kej pišem........vako <--------> nako, sam đabe umaram prste...haha.....ne boste pogrješili če se vpišete, ker LJILJAN je THE BEST OF BEST:....... Very Happy
nijazz
nijazz
Stari folkoraš
Stari folkoraš

Število prispevkov : 355
Age : 34
Location : da mi uletis u kuću,pisi propalo da ti moram poslje kafu kuhati
Registration date : 27/06/2008

Nazaj na vrh Go down

RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 Empty Re: RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN?

Objavlja  ::M-e-d-y:: Čet Jul 10, 2008 2:45 am

odeš na galeriju slika in dobesedno skor use vidš kaj se dogaja na tem folkloru če mal bol pogledaš opazš da je tuki ena velika skupina ljudi kjer se druži, zabavlja itd.

Najbl pomembn je to da smo vsi skupi in držimo skupi ˇvsi za enega in edn za vseˇ ubistvu kar delamo delamo skp in to je glavno da se mi štekamo in smo ljudje odprte narave k bomo sprejel usazga k si bo to seveda zaslužu Razz in to je važn, jer da nema nas nebi ni ljiljana bilo jer svako od nas je jedan ljiljan in vsak od ns prnese neki not in je zaslužen da je naše društvo takvo kakvo je...

cheers cheers cheers cheers
::M-e-d-y::
::M-e-d-y::
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 947
Age : 36
Location : city park :P
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 Empty Re: RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN?

Objavlja  maLenaa* Sre Avg 06, 2008 5:16 pm

vozdra! RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 90638

ker sn cisto nova bi vas prosla za nekaj informacij bounce Very Happy

1. kdaj sprejemate nove clane v folklorno skupino?
2. keri dan so vaje?
3. vaje so v ljubljani ne?
4. ste kdaj razmisljali da bi se razsirili tud v druga mesta po slo?

oz ce mi lahko kdo napise vse informacije v zvezi s folklorno skupino... namrec pisem vam iz totega maribora Very Happy ampak jaz bi ful rada obiskovala folkloro... tu v mb-ju pa je sam srbsko kulturno društvo (tak da mi prakticno nic ne pomaga Very Happy).

fala za kakve god informacije i cujemo se Wink

selam svima RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 765979
maLenaa*
maLenaa*
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 520
Age : 33
Location : daleko negdje tamo daleko
Registration date : 06/08/2008

Nazaj na vrh Go down

RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 Empty Re: RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN?

Objavlja  sonchy Sre Avg 06, 2008 6:03 pm

maLenaa* je napisal/a:vozdra! RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 90638

ker sn cisto nova bi vas prosla za nekaj informacij bounce Very Happy

1. kdaj sprejemate nove clane v folklorno skupino?
2. keri dan so vaje?
3. vaje so v ljubljani ne?
4. ste kdaj razmisljali da bi se razsirili tud v druga mesta po slo?

oz ce mi lahko kdo napise vse informacije v zvezi s folklorno skupino... namrec pisem vam iz totega maribora Very Happy ampak jaz bi ful rada obiskovala folkloro... tu v mb-ju pa je sam srbsko kulturno društvo (tak da mi prakticno nic ne pomaga Very Happy).

fala za kakve god informacije i cujemo se Wink

selam svima RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 765979

ojla no jz sm ena izmed starejših folklorašic tako da
novi člani se lohk upišejo od septembra in sicer prvo nedeljo v septembru
vaje so ob nedeljah ure so določene gledane na skupino v kateri igraš
vaje so v ljubljani in mislim da se ne bomo širili ker so vsi člani iz ljubljane in okolice
ti pa lahko prideš in si pogledaš če ti je kej ušeč in se upišeš
lep pozdrav sonchy
sunny
sonchy
sonchy
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 567
Age : 36
Location : Tu Negdje Blizu Odma Iza Čoška
Registration date : 01/06/2008

Nazaj na vrh Go down

RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 Empty Re: RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN?

Objavlja  maLenaa* Sre Avg 06, 2008 7:52 pm

hvala lepa Very Happy Very Happy... no ce ne to leto pa naslednje zagotovo Wink (kr ne bo vec problemov okol prevoza pa to)
maLenaa*
maLenaa*
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 520
Age : 33
Location : daleko negdje tamo daleko
Registration date : 06/08/2008

Nazaj na vrh Go down

RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 Empty Re: RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN?

Objavlja  Ludacha Sre Avg 06, 2008 8:19 pm

maLenaa* je napisal/a:hvala lepa Very Happy Very Happy... no ce ne to leto pa naslednje zagotovo Wink (kr ne bo vec problemov okol prevoza pa to)

bujruma ima pa kad god dodjes cheers
Ludacha
Ludacha
Moderator
Moderator

Število prispevkov : 786
Age : 38
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 Empty Re: RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN?

Objavlja  Aluka Sre Avg 06, 2008 8:25 pm

Maleena pusti ti ove zjake bolan, ma nema problema uzeču ja seju harmonikaša i eto mene i njeg u maribor pa če mo mi skupa da zaigramo, širčemo se mi, vid ti sonje, nemoj da nam odgoniš goste bolan, a vid aide kad god dođeš ma šta je stobom ko če čekati drugu godinu, malena ništa se ti ne sekiraj, samo ti uvrati mi probe tako i tako imamo nedeljom kad pješke kreneš stičeš do tri sata na probu, pa ja, hehe cheers
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 Empty Re: RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN?

Objavlja  maLenaa* Sre Avg 06, 2008 8:31 pm

Ludacha je napisal/a:bujruma ima pa kad god dodjes cheers

hvalaaa punooo RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 936408
maLenaa*
maLenaa*
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 520
Age : 33
Location : daleko negdje tamo daleko
Registration date : 06/08/2008

Nazaj na vrh Go down

RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 Empty Re: RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN?

Objavlja  maLenaa* Sre Avg 06, 2008 8:34 pm

Aluka je napisal/a:Maleena pusti ti ove zjake bolan, ma nema problema uzeču ja seju harmonikaša i eto mene i njeg u maribor pa če mo mi skupa da zaigramo, širčemo se mi, vid ti sonje, nemoj da nam odgoniš goste bolan, a vid aide kad god dođeš ma šta je stobom ko če čekati drugu godinu, malena ništa se ti ne sekiraj, samo ti uvrati mi probe tako i tako imamo nedeljom kad pješke kreneš stičeš do tri sata na probu, pa ja, hehe cheers

hahahaha... nema problema - bujrum Very Happy... ima da se maribor trese kad zaigramo Very Happy Very Happy hehehehe... pa vidjecu mozda cu doc ove godine... ali ako ne budem mogla eto mene sledece ako bog da Very Happy Very Happy... jer bi stvarno voljela RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 991636
maLenaa*
maLenaa*
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 520
Age : 33
Location : daleko negdje tamo daleko
Registration date : 06/08/2008

Nazaj na vrh Go down

RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 Empty Re: RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN?

Objavlja  Ludacha Sre Avg 06, 2008 8:44 pm

maLenaa* je napisal/a:
Ludacha je napisal/a:bujruma ima pa kad god dodjes cheers

hvalaaa punooo RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 936408

nema na čemu
pa za vpogled maš na youtube par naših posnetkov pa si lah pogledaš....
Ludacha
Ludacha
Moderator
Moderator

Število prispevkov : 786
Age : 38
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 Empty Re: RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN?

Objavlja  Aluka Sre Avg 06, 2008 11:22 pm

Vidite cure tako se priča evo možda ce cura i ove godine več da uvrati, ja ja na youtube imaš ja sam taj sa plavim očima i što najfinije igra, kao vide se oči, hehe
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 Empty Re: RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN?

Objavlja  maLenaa* Sre Avg 06, 2008 11:56 pm

Aluka je napisal/a:Vidite cure tako se priča evo možda ce cura i ove godine več da uvrati, ja ja na youtube imaš ja sam taj sa plavim očima i što najfinije igra, kao vide se oči, hehe

hehe Very Happy Very Happy... evo idem gledat sad odma Very Happy
maLenaa*
maLenaa*
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 520
Age : 33
Location : daleko negdje tamo daleko
Registration date : 06/08/2008

Nazaj na vrh Go down

RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 Empty Re: RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN?

Objavlja  Aluka Čet Avg 07, 2008 12:01 am

maleena nisi nam se još predstavla, kako se zoveš, kolko si stara, da li si djevojka il čak momak, hehe, odakle si iz bosne, sve mi to moramo znati Cool
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 Empty Re: RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN?

Objavlja  maLenaa* Čet Avg 07, 2008 12:03 am

bogami svaka vam cast Very Happy... stvarno ste RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 238862 kapo dol Wink
maLenaa*
maLenaa*
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 520
Age : 33
Location : daleko negdje tamo daleko
Registration date : 06/08/2008

Nazaj na vrh Go down

RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 Empty Re: RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN?

Objavlja  maLenaa* Čet Avg 07, 2008 12:04 am

Aluka je napisal/a:maleena nisi nam se još predstavla, kako se zoveš, kolko si stara, da li si djevojka il čak momak, hehe, odakle si iz bosne, sve mi to moramo znati Cool

evo evo Very Happy : zovem se amra, 17 god, djevojka Very Happy, okolina brckog... jos sta?? Very Happy
maLenaa*
maLenaa*
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 520
Age : 33
Location : daleko negdje tamo daleko
Registration date : 06/08/2008

Nazaj na vrh Go down

RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 Empty Re: RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN?

Objavlja  Aluka Čet Avg 07, 2008 12:14 am

zajedanput dosta, hehe, kad dođeš ondak idu ostali podatki. zezam se maloooo, aa brčko znači, fino, aja red je da se i mi polako predstavimo, ja sam Elvis Alukić (Aluka) a inače sam i z preljepog kozarca
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 Empty Re: RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN?

Objavlja  maLenaa* Čet Avg 07, 2008 12:18 am

heh dobro nema problema Very Happy... drago mi je Elvise Very Happy
maLenaa*
maLenaa*
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 520
Age : 33
Location : daleko negdje tamo daleko
Registration date : 06/08/2008

Nazaj na vrh Go down

RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 Empty Re: RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN?

Objavlja  Aluka Čet Avg 07, 2008 12:22 am

AJD sad malo vježbaj trokorak, prije spavanje pa ondak zaliješ mlijekom, joj nemere biti bolje
hehe Razz
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN? - Page 2 Empty Re: RECI DOBAR RAZLOG DA SE UČLANEM V LJILJAN?

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 2 od 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu