DRUŠTVO LJILJAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

morje....djerba...umag...turska...itd.

+15
cupavi_macak
seMko*
ajDin86
*mincHek*
amrich
:::Mr. Anko:::
sonchy
Aluka
:.:.: Bekrija :.:.:
§any
ELA
UnčYka
ThE BiG BoSS
Ludacha
::M-e-d-y::
19 posters

Stran 19 od 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 19 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  §any Tor Avg 19, 2008 11:07 pm

kokr sm jst slisala se v sarajevo nesplaca it za nov let ce nepoznas nobenga dol....kokr je rekla aida treba v naprej rezerverat, pa se rezervacije niso tok pocen....jst bom pomoje v bosni al u krupi apa u novom tako da bujrum!!!
§any
§any
Stari folkoraš
Stari folkoraš

Število prispevkov : 397
Age : 36
Location : pitam se pitam
Registration date : 02/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 19 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ::M-e-d-y:: Sre Avg 20, 2008 12:33 am

ja sj zato pa so telefoni pa se pokliče pa rezervera tko da za to ni nubene panike a što se tiče lokalov pa tega ga sploh ne rabmo sam pomislte na jablanico pa vm bo jasn hehe itak greš pa lahko prek agencije pa maš use zrihtan seveda se je pa o vsem še treba pozanimat tko da uni k smo pa k bojo zaintereserani bomo akobogda šli ane!!!!

sanela če nebi blo tok dobr ne vem zakaj bi šlo pol usak let tok folka dol za nov let to je čist odvisn kokr si nrdiš Laughing
::M-e-d-y::
::M-e-d-y::
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 947
Age : 36
Location : city park :P
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 19 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ELA Sre Avg 20, 2008 10:13 am

Ja se strinjam, kar vprašite bekriju, kako je za novu godinu u Sarajevu, on je več bio- pa se ni nič pritoževal!!!!
ELA
ELA
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 784
Age : 40
Location : Škof - ljica
Registration date : 02/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 19 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  §any Čet Avg 21, 2008 10:43 pm

medy je napisal/a:
sanela če nebi blo tok dobr ne vem zakaj bi šlo pol usak let tok folka dol za nov let to je čist odvisn kokr si nrdiš Laughing

ja sam samo napisla sta sam cula od nekih...kako kome....a logicn je ce mas dobro druzb da je cist vsen kje si. :d
§any
§any
Stari folkoraš
Stari folkoraš

Število prispevkov : 397
Age : 36
Location : pitam se pitam
Registration date : 02/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 19 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ::M-e-d-y:: Sob Avg 23, 2008 2:59 pm

joj komi čakam nasledno poletje da grem na morje hehe ni ovo se nije završilo pa bi šla spet na dopust...šla bi v egipttttt morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 19 991636 morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 19 991636
::M-e-d-y::
::M-e-d-y::
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 947
Age : 36
Location : city park :P
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 19 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ELA Sob Avg 23, 2008 3:08 pm

Medy sej se bomo zmenli samo bogati ne govorimo več sad kud čemo jer znaš koliko smo ove godine trebali da smo saznali gdje čemo, tako da PUSTIMO SE PRESENETITI Laughing
ELA
ELA
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 784
Age : 40
Location : Škof - ljica
Registration date : 02/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 19 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  Aluka Sre Avg 27, 2008 12:07 am

JA SM RES, NASLEDNJE LETO MORA BITI SPONTANO, KR NEKAM BI RD ŠOU MAJKEMI, KR V ENO BARO BI SE ŠOU KOPAT, SAMO DA BUDALEŠEMO, HEHE
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 19 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ::M-e-d-y:: Čet Avg 28, 2008 6:34 pm

ja js bi šla v egipt za 14 dni pol mi je pa res vseen kam grem še ta egipt da mi je vidt pol pa če grem na hrvaško mi je zaenkrt čist vseen Shocked
::M-e-d-y::
::M-e-d-y::
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 947
Age : 36
Location : city park :P
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 19 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  amrich Čet Avg 28, 2008 6:39 pm

ija bi išlaaa u egipt pa na svemir ee pa pol mi ni trebaa nikud više ičii
amrich
amrich
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 952
Age : 34
Location : preko puta komšiluka
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 19 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ::M-e-d-y:: Čet Avg 28, 2008 9:43 pm

svi mi možemo pričati sam še to pol pa nč več a usi mi bi najdl še kšno željo hehe ja prva k bi šla pol še v bolgarijo,romunijo.....ful si pa res želim da bi štoviše svjeta vidla da lohk rečm nešta sam prošla u svom životu...

planine ču preljetjeti sinje more ja vidjetiiiii morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 19 586682
::M-e-d-y::
::M-e-d-y::
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 947
Age : 36
Location : city park :P
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 19 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ELA Čet Avg 28, 2008 11:11 pm

Ma vidjet češ medy ako bog da, sej si mlada, še celo življenje imaš pred sabo! Nemoj misliti sutra kad se udaš i imadneš djecu da nečeš nikud mrdnuti ( dobro to je odvisno od tebe i od tvog muža Very Happy kakvi če te biti), vidjet češ- živa bila pa doživjela Very Happy
Kako su tebe roditelji vodili na more, tako češ i ti svoje ako bog da, samo što je prije bila popularna Hrvatska( i sad je još uvjek) a sad su večinoma strane države pošto nije toliko skupo kao što je to nekad bilo! Haj če bomo družinski prijatelji( nadam se da hočemo Wink ) bomo šli skupi-hehe ful familije, bosanci bit čemo glavni na plaži- skrinja, roštilj, pivo....
ELA
ELA
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 784
Age : 40
Location : Škof - ljica
Registration date : 02/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 19 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  Aluka Čet Avg 28, 2008 11:29 pm

DEJ FOLK KAJ JE VAM, NAJBOLJE DA DO 25 GOD. PREĐEMO POLA SVIJETA A U NAJBOLJIM GODINAMA OD 30 DO 40 GOD, DA SE BRČKAMO U BANJI KOD KUČE, DEJ USPORITE TAJ TEMPO MAJKETI, MAL ZDJ PRETIRAVATE, REČE SE AKO BOG DA AKO BUDEMO UOPŠTE ZDRAVI I ŽIVI, MEN EDEN OD NAŠE EKIPE NAJ ZBOLI NEDAJ BOŽE POL MI ĐABA I SARAJEVO I EGIPAR I NEZNAM KOJI SVE GRAD, SARAJEVO I EGIPAT ČE POSTAJAT I 2065 GODINE A MI.....
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 19 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  :.:.: Bekrija :.:.: Čet Avg 28, 2008 11:32 pm

Aluka je napisal/a:DEJ FOLK KAJ JE VAM, NAJBOLJE DA DO 25 GOD. PREĐEMO POLA SVIJETA A U NAJBOLJIM GODINAMA OD 30 DO 40 GOD, DA SE BRČKAMO U BANJI KOD KUČE, DEJ USPORITE TAJ TEMPO MAJKETI, MAL ZDJ PRETIRAVATE, REČE SE AKO BOG DA AKO BUDEMO UOPŠTE ZDRAVI I ŽIVI, MEN EDEN OD NAŠE EKIPE NAJ ZBOLI NEDAJ BOŽE POL MI ĐABA I SARAJEVO I EGIPAR I NEZNAM KOJI SVE GRAD, SARAJEVO I EGIPAT ČE POSTAJAT I 2065 GODINE A MI.....

Zivio govornik! morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 19 48381
:.:.: Bekrija :.:.:
:.:.: Bekrija :.:.:
HADŽIJA
HADŽIJA

Število prispevkov : 494
Age : 37
Location : Ispod sljive na sred njive
Registration date : 02/06/2008

http://www.bekrija.net.fakat_valja.com

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 19 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ELA Čet Avg 28, 2008 11:44 pm

Dej aluka kaj se dereš a nisi vidio šta sam ja napisala - AKO BOG DA Cool
ELA
ELA
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 784
Age : 40
Location : Škof - ljica
Registration date : 02/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 19 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  Aluka Čet Avg 28, 2008 11:52 pm

MA NE KAŽEM JA ZA POJEDINCE, AMPAK VEČINA FOLKA I NE POMISLI NA ZDRAVLJE I FINANCIJSKI AKO GLEDAMO ŠTA JA ZNAM ŠTA ČE ME DOLETI DO DECEMBRA A KAMOL DO DRUGOG LJETA, SPLOH PA NI DOBER PLANIRAT TOK UNAPRIJED, ONDAK ISPADNE KR NEKI, PRIMER DAM ĐERBO-VSE ČIST SPONTANO IN ZADNJI HIP IN KAKO JE BILO,........NEZABORAVNO, VSAJ ZAME
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 19 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  :.:.: Bekrija :.:.: Čet Avg 28, 2008 11:54 pm

Samo ti masiraj svoju nogu, bice ona dobra do druge godine, sta si se nasikiro...
:.:.: Bekrija :.:.:
:.:.: Bekrija :.:.:
HADŽIJA
HADŽIJA

Število prispevkov : 494
Age : 37
Location : Ispod sljive na sred njive
Registration date : 02/06/2008

http://www.bekrija.net.fakat_valja.com

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 19 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ::M-e-d-y:: Pet Avg 29, 2008 4:42 pm

jao aluka nikome se nikdje ne žuri pač mal se pog. hvala bogu da prvo pomislš na zdravlje to je že čist neki normalnega k ti sploh ni treba omenjat sej je logično da če ne boš zdrv ne boš nikamor šou!!!!
se pa tud strinjam z mirelo naši su nas vodili u hrvatsku jer je to bilo nešta posebno i tada nije postojalo toliko tih ponuda za neke druge zemlje niti je to naše roditelje zanimalo, je pa tud res da k maš ti enkrat družino pa z eno normalno plačo ne vem kok nm bojo dosegljive druge države če pride pouprečno 600€ je že dost keša se pa pozna ko plačam js sama seb al pa če bi z anesom živela skp pa bi pač iz skupnega žepa dala 1200€ pa še pol k je treba za otroke plačat gre še več......sej mirela sama veš kako je....

a kaj ti hočš povedat da pa turčija ne bo nezaboravna itak da bo sam problem je k smo si mi sami nrdil kokr smo si da z marsičem nismo bli zadovoljni pa napako smo čistv vsi delal ko smo primerjal đerbo pa turčijo sj če bi šli pa prvo v turčijo pa pol na đerbo tud pitanje kako bi blo mislm da smo mi od turčije preveč prčakoval...
::M-e-d-y::
::M-e-d-y::
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 947
Age : 36
Location : city park :P
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 19 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  amrich Pet Avg 29, 2008 5:49 pm

ejjj folk ne se kregat a ti aluka pustii ljude nek maštajuuu
amrich
amrich
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 952
Age : 34
Location : preko puta komšiluka
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 19 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  nijazz Pet Avg 29, 2008 6:11 pm

Da ne se hregatrae uzmite pištolje i pobite se Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 19 493979 morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 19 493979 morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 19 991636
nijazz
nijazz
Stari folkoraš
Stari folkoraš

Število prispevkov : 355
Age : 34
Location : da mi uletis u kuću,pisi propalo da ti moram poslje kafu kuhati
Registration date : 27/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 19 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  Aluka Pet Avg 29, 2008 10:46 pm

dođe mi da vrisnem, haha, ej šabo odkamn sam počeo natapati nogu u rakiju mi je puno bolje, haha
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 19 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ::M-e-d-y:: Pet Avg 29, 2008 11:08 pm

ok kdo se zdj tuki krega???? ne ne niko se ne svađa samo svak svoje mišljenje izražava hehehe jel to zbog rakije što pomalo cugneš ili što stvarno pomaže heheh
::M-e-d-y::
::M-e-d-y::
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 947
Age : 36
Location : city park :P
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 19 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  Aluka Pet Avg 29, 2008 11:15 pm

ma nejam pojma al paše pa šta god da je, hehe
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 19 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  amrich Čet Sep 04, 2008 2:43 pm

ja ja medy to on malo usput cugne da neosječa bolove i misli da pomaga hehe
amrich
amrich
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 952
Age : 34
Location : preko puta komšiluka
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 19 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  §any Čet Sep 04, 2008 6:44 pm

hehe gde ce sad cugat, pa ramazan je
aluka a kako to da tvoja zene nist nemasira nogu
§any
§any
Stari folkoraš
Stari folkoraš

Število prispevkov : 397
Age : 36
Location : pitam se pitam
Registration date : 02/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 19 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  amrich Čet Sep 04, 2008 7:37 pm

žena je zauzeta puno sa poslom i drugim obavezama tko da žou nimam vremenaa sj bomm masiralaaa k bom na dopustu hehehe
amrich
amrich
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 952
Age : 34
Location : preko puta komšiluka
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 19 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 19 od 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu