DRUŠTVO LJILJAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

morje....djerba...umag...turska...itd.

+15
cupavi_macak
seMko*
ajDin86
*mincHek*
amrich
:::Mr. Anko:::
sonchy
Aluka
:.:.: Bekrija :.:.:
§any
ELA
UnčYka
ThE BiG BoSS
Ludacha
::M-e-d-y::
19 posters

Stran 18 od 20 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next

Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ::M-e-d-y:: Pon Avg 11, 2008 1:06 am

sam ta krk je letos fulll neki popularan ful jih gre dol...ej js sm zadn viknd frej tko da gremo lahko zadn vikend nekam....kva to brzo prolazi evo haman pola avgusta prošlo još malo pa nova godina sam res usput kje bomo Question ja sam za sarajevo cheers morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 238862
::M-e-d-y::
::M-e-d-y::
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 947
Age : 36
Location : city park :P
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ELA Pon Avg 11, 2008 10:45 pm

Medy ne se veselit prehitr za zadnji vikend mogoče boš morala spet delat Exclamation

Jst pa jutri zvem če bomo imeli frej ta vikend, gremo pa tud na Krk affraid ako bog da! Pride 28€ na osebo polpenzion
ELA
ELA
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 784
Age : 40
Location : Škof - ljica
Registration date : 02/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  nijazz Pon Avg 11, 2008 10:50 pm

Gremo v beograd al pa v novi sad za novo leto k je dol poljom ob tem casuuu morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 517410 morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 543218 morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 421135
nijazz
nijazz
Stari folkoraš
Stari folkoraš

Število prispevkov : 355
Age : 34
Location : da mi uletis u kuću,pisi propalo da ti moram poslje kafu kuhati
Registration date : 27/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ELA Pon Avg 11, 2008 10:51 pm

Ma i u Sarajevu je tako da..... morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 62901 morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 180705
ELA
ELA
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 784
Age : 40
Location : Škof - ljica
Registration date : 02/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  Aluka Pon Avg 11, 2008 10:56 pm

A daj nijaze, rađije idem u predor šentvid slavti novu nego u begrad a kamoli novi sad, sadsi me razočaroooo totalnoooo
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ELA Pon Avg 11, 2008 10:59 pm

Il npr folklor cheers morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 819194 morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 784860 morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 517410 morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 543218 morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 62901 morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 180705 morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 623280 morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 421135 morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 238862
ELA
ELA
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 784
Age : 40
Location : Škof - ljica
Registration date : 02/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  nijazz Pon Avg 11, 2008 11:00 pm

zakaj dol je lih zur do ja.. a ja v predor sentvid nemožeš ker omet odpada slaba marka betona.....trebal smo ja iti ici tamo radti pol bi sigurn stojal...hehe
nijazz
nijazz
Stari folkoraš
Stari folkoraš

Število prispevkov : 355
Age : 34
Location : da mi uletis u kuću,pisi propalo da ti moram poslje kafu kuhati
Registration date : 27/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  Aluka Pon Avg 11, 2008 11:34 pm

AJA čeprav je čist nevmesna, ampak nedam čez građevinu da se gluposti pričaju pošto sam građevinarac po duši, ni marka betona u pitanja ampak neprimerno pripravljena podlaga med tem ko so nanašal omet, ta podlaga se mora obvezno premazat z emulzijo za boljši oprijem predvsem zaradi prevelike nasičenosti vlage, ki je v tunalih vedno prisotna, zidar lahko govori kar hoče, ampak njegovi so krivi, čim hitreje in za čima manj denarja izvest tako investicijo, zdj pa ma veselje. A nova godina je u LJILJNU inače razred zase morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 543218 morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 543218 morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 543218
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  nijazz Pon Avg 11, 2008 11:37 pm

jst sm cuo da ja bla Mb slaba a sad sta je bilo u istini to neznam .....ja jbg oni so 3krat vec zaracunali kot pa vredi investicija tega tunela... bit ce galame u vezi z temoo...
nijazz
nijazz
Stari folkoraš
Stari folkoraš

Število prispevkov : 355
Age : 34
Location : da mi uletis u kuću,pisi propalo da ti moram poslje kafu kuhati
Registration date : 27/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  Aluka Pon Avg 11, 2008 11:44 pm

Ma imaju love ne sekiraj se, ajd nesmimo više o tome, skrečemo sa teme, oderat če nas BEKRO, hehe
Aluka
Aluka
Ne mogu bez foruma
Ne mogu bez foruma

Število prispevkov : 580
Age : 37
Location : Šentvid
Registration date : 09/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ::M-e-d-y:: Tor Avg 12, 2008 2:05 am

ELA je napisal/a:Medy ne se veselit prehitr za zadnji vikend mogoče boš morala spet delat Exclamation

Jst pa jutri zvem če bomo imeli frej ta vikend, gremo pa tud na Krk affraid ako bog da! Pride 28€ na osebo polpenzion

ej ne nrdil smo urnik in tkrt smo usi z dopusta in ns je dovol tko da sm js uzela frej tko da tud če bo kdo hotu menjavo medy nemenja nikoga tud če nuben ne bo hotu it idemo akobogda ja i anes

a kako to da ne greste v umag da greste na krk jao svi navalili letos na krk šta ima tamo a u umagu nema hehhehehehehe morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 238862


ej raj grem v Sarajevo za nov let k en beograd kaj bom pa tm gledala kako dižu tri prste hvala lepa pol sm že raj v ljiljanu
::M-e-d-y::
::M-e-d-y::
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 947
Age : 36
Location : city park :P
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ELA Sre Avg 13, 2008 11:29 am

Ej jst tud negrem na morje ta vikend, en par zeznuo stvar morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 887500 al možda idemo u Bosnu, jao prvi put sa našim Adelom morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 498638 !

Al ni to se neču previše veseliti, možda i to pade u vodo Smile
ELA
ELA
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 784
Age : 40
Location : Škof - ljica
Registration date : 02/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  amrich Sre Avg 13, 2008 2:39 pm

Aluka je napisal/a:AJA čeprav je čist nevmesna, ampak nedam čez građevinu da se gluposti pričaju pošto sam građevinarac po duši, ni marka betona u pitanja ampak neprimerno pripravljena podlaga med tem ko so nanašal omet, ta podlaga se mora obvezno premazat z emulzijo za boljši oprijem predvsem zaradi prevelike nasičenosti vlage, ki je v tunalih vedno prisotna, zidar lahko govori kar hoče, ampak njegovi so krivi, čim hitreje in za čima manj denarja izvest tako investicijo, zdj pa ma veselje. A nova godina je u LJILJNU inače razred zase morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 543218 morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 543218 morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 543218
,










razlaga na dougo i široko to bo treba u novice objavitiii
amrich
amrich
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 952
Age : 34
Location : preko puta komšiluka
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  amrich Sre Avg 13, 2008 2:40 pm

nijazz je napisal/a:Gremo v beograd al pa v novi sad za novo leto k je dol poljom ob tem casuuu morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 517410 morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 543218 morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 421135




ajoj kje nađe ti baš beograd pa novi sad pol rajš nrdim žurko u garaži za novu godnu nek da idem dolee
drgač to sa SARAJEVOM ni slaba ideja
amrich
amrich
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 952
Age : 34
Location : preko puta komšiluka
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ::M-e-d-y:: Sre Avg 13, 2008 7:21 pm

ELA je napisal/a:Ej jst tud negrem na morje ta vikend, en par zeznuo stvar morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 887500 al možda idemo u Bosnu, jao prvi put sa našim Adelom morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 498638 !

Al ni to se neču previše veseliti, možda i to pade u vodo Smile

pa dobr za more nek ti nebude žao jer je tako i tako slabo vreme in bi šli brezveze dol a za bih super pel ga pokazat mal nek potjera malo koke i krave i te domaće životinje hihi sj vm je dobr k vi mate dost blizu pa bi bli hitr dol Laughing
::M-e-d-y::
::M-e-d-y::
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 947
Age : 36
Location : city park :P
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ELA Čet Avg 14, 2008 12:20 pm

Neidemo ni dole tako da sam na istom ko i vi samo što vi radite Neutral ! A ja se toliko veselila, eto mi sad! Vedla sem čim se toliko veselim da od toga neče biti ništa Evil or Very Mad
ELA
ELA
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 784
Age : 40
Location : Škof - ljica
Registration date : 02/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ::M-e-d-y:: Čet Avg 14, 2008 2:28 pm

pa dobro haj nema veze mi smo se nešta dogovarali ako bude u nedlju finog vremena da idemo na more preko dana tako da možete snama idemo ja anes, alma, sonja, hođa pa mogoče mirela husak, šabo biče nam fino Razz
::M-e-d-y::
::M-e-d-y::
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 947
Age : 36
Location : city park :P
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  Ludacha Čet Avg 14, 2008 5:56 pm

hmm
kaj to res usi na krk al kaj?
et narode ja idem u Malinsku. tetak mi ima tamo stan pa nama ga bo dou s tomijem da greva dol za dopust...
pa ako vas nanese tamo se lah dobimo pa nardimo eno posteno rostiljado.
Ludacha
Ludacha
Moderator
Moderator

Število prispevkov : 786
Age : 38
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ::M-e-d-y:: Čet Avg 14, 2008 8:52 pm

hmmm nije ti to loša ideja možda čak navratimo kad ideš to da planiram dopust hihi morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 238862
::M-e-d-y::
::M-e-d-y::
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 947
Age : 36
Location : city park :P
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ::M-e-d-y:: Sob Avg 16, 2008 9:54 am

kva ta dž mori...nevjerujem da ču ja sutra na more to vreme mi je sumljivo pa zdj se je tud pomoje more ful ohladilo in ne vem če se mi gre ke da zmrzujm...

sm pa za kšne čateške Very Happy imal ko da bi išo Question
::M-e-d-y::
::M-e-d-y::
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 947
Age : 36
Location : city park :P
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ThE BiG BoSS Ned Avg 17, 2008 12:35 pm

folk nou let v sarajevu pa zavionom prosm:D
ThE BiG BoSS
ThE BiG BoSS
Stari folkoraš
Stari folkoraš

Število prispevkov : 359
Age : 36
Location : Ne znam vala ni ja
Registration date : 03/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ::M-e-d-y:: Ned Avg 17, 2008 10:46 pm

slažem se Very Happy
::M-e-d-y::
::M-e-d-y::
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 947
Age : 36
Location : city park :P
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  :.:.: Bekrija :.:.: Ned Avg 17, 2008 11:42 pm

Ja valda z avionom.... ne bi nasla ni svog sjedeza vec bi morala izaci iz aviona.... i usput bi ti stevardesa zamotala onaj sendvic! Very Happy
:.:.: Bekrija :.:.:
:.:.: Bekrija :.:.:
HADŽIJA
HADŽIJA

Število prispevkov : 494
Age : 37
Location : Ispod sljive na sred njive
Registration date : 02/06/2008

http://www.bekrija.net.fakat_valja.com

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  ::M-e-d-y:: Pon Avg 18, 2008 11:30 am

pa šta fali sa avionom baš bi nam bilo super.bolje i to nego da putujem 10 sati sa busom pa js bi obolela že tkrt sm se ucrvala a po zimi bi sploh pa bus je ful neudobn.joj upam da res nebi bli kšni sendviči ja bi ono sa tunizijskog aviona....

ok silazimo sa teme...hej a je kdo za da bi šli v čateške zadnji vikend v avgustu za tri dni????dobro ni ovo nije prava tema al haj bar je kupanje u pitanju Razz
::M-e-d-y::
::M-e-d-y::
Ljiljan
Ljiljan

Število prispevkov : 947
Age : 36
Location : city park :P
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  Ludacha Tor Avg 19, 2008 10:55 pm

medy je napisal/a:hmmm nije ti to loša ideja možda čak navratimo kad ideš to da planiram dopust hihi morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 238862

midva mava dopust od 25.8. pa do 2.9 tko da....ako vas zanese, bujrum

hehe u Sarajevo sa avionom...a samo karta je (tkrt k sm jz hotla it dol za nov let) bila oko 30.000SIT, pa sm pol raj dala oko 10.000SIT za bus i itak je nocna voznja, sve prespavas tko da.....
drgac pa ni dol nvm kasne zurke... use mor u napred rezervirat drgac ne prides u lokal. rezervacije su oko 40KM pa dalje tko da tud to planirajte....
Ludacha
Ludacha
Moderator
Moderator

Število prispevkov : 786
Age : 38
Registration date : 05/06/2008

Nazaj na vrh Go down

morje....djerba...umag...turska...itd. - Page 18 Empty Re: morje....djerba...umag...turska...itd.

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 18 od 20 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu